Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet feldolgozni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni hogy nem lehet barátnőm? 30F

Figyelt kérdés
2023. aug. 30. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezed ezt tölünk ha semmit sem tudunk rolad? Szivatás??????????
2023. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán megtiltotta valaki?
2023. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem állsz gondnokság alatt, akkor senki sem tilthatja neked.

Persze ha átlag alatti vagy és átlag feletti csajt akarsz, akkor az tényleg nem nagyon fog összejönni.

Elég tipikus az, hogy ha férfiembernek nincs csaja, akkor nincs motivációja minőségi munkavégzésre, meg saját megjelenésének igényességére sem.

Hogy mit tegyél? Menj el prostihoz, havi 2-3 prostira költ kb. 100 ezret, az is motivál már arra, hogy a munkában sikeresebb legyél.

2023. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 csúnya vagyok, beszélni sem tudok jól
2023. aug. 30. 10:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Jucshon
2023. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Nagyon csúnya embereknek is van barátnőjük, néha kifejezetten szép is.
2023. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Erről egy pszichológust kérdezz mi a távolból aligha tudunk segíteni az önértékelési problémáidon, szocializációs zavaraidon, szorongásaidon.
2023. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem volt egy nagyon jó barátom a középiskolában aki bűnronda ember volt de mégis mindig volt barátnője. Szerintem egy hétnél több nem telt el úgy, hogy magányos volt. Kérdeztem tőle, hogy mi a titka, hogy nekem jóképűkén fele ennyi barátnőm sem volt. Nagyon egyszerű volt a válasz: mindenkinél bepróbálkozik. 10-ből 9 elutasítja de 1 mindig van aki benne van a buliban. Neked is ezt kell tenni: próbálkozni, próbálkozni, próbálkozni. Ne félj attól, hogy elutasítanak! Mindenkivel megesik.
2023. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy csúnya, szinten rosszul beszélő nőt, rengeteg van.
2023. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs lehetetlen, dolgozz magadon. Külsődön kis kondival, igényes megjelenéssel, stílusos öltözködéssel (stílusos ≠ drága), jó frizurával tudsz javítani. A legtöbb lányt, ha ezek megvannak, már kevésbé érdekli hogy mennyire jóképű az illető. A kommunikációdon úgy tudsz javítani, hogy sokat beszélgetsz idegenekkel buszmegállóban, villamosmegállóban stb. Nem feltétlenül flörtölésre gondoltam, idősebb nénikkel órákig el lehet beszélgetni sok mindenről, a legtöbb nem veszi tolakodásnak és még örül is neki, hogy van kivel beszélgetnie. Ezzel fejlődik a beszédkészséged, aztán előbb utóbb szerintem találni fogsz valakit akivel kölcsönös a vonzalom. De ha ki se mész az utcára és senkinél sem próbálkozol, akkor nyilván nehéz barátnőt szerezni. Nem kötekedésből írtam, remélem valamennyire tudtam segíteni és előbb-utóbb találsz magadnak valakit!
2023. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!