Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt, ő 21 én 22 éves vagyok. Szépen lassan haladunk az első együttlét felé, egyenlőre még csak pettingelünk. Én nyalással és ujjazással is nagyon gyorsan orgazmust tudok okozni a barátnőmnek, természetesen ő is szeretne engem kielégíteni, de én egyszerűen képtelen vagyok elélvezni úgy hogy nem segítek a saját kezemmel. A szájával is próbált eljuttatni a csúcsra, nagyon ügyes és nagyon élvezek mindent amit csinál de valamiért nem tud orgazmust okozni. Mi lehet a probléma? Mit javasoltok?

2023. aug. 30. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A probléma hogy túlságosan rástresszelsz, túlságosan meg akarsz felelni.
2023. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen haverom, ő azt mondta így ő sem tud elmenni, szóval nem vagy ezzel egyedül. Viszont beszélj erről egy ilyen területtel foglalkozó pszichológussal. Lehet gyerekkorodban lett egy gátad ebben és nem is tudsz róla mi okozta. Fel tudjátok tárni. A szexuális problémák igen nagy részben a szülők műve még ha nem is szándékos de mindig szexuális gondokban csapódik le a gyermekeiknél. Igaz lányoknál de sokszor kiderül, hogy azért tűrik el, hogy a férjük bántsa (vagy subbá válnak) mert a szeretetet összekötötték a bántalmazással és lás csodát az apuka sokat verte és szidalmazta kiskorban...ennyi a recept, puff egy élet. :(
2023. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom mennyit vered, de állj le vele. sokkal intenzívebb élmény lesz aztán ha leszop, és el fogsz tudni menni. dőlj hátra, élvezd, ne azon stresszelj hogy mikor mész már el
2023. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyál előtte egy kicsit, az segít lelazulni.
2023. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az ivás méginkább késlelteti az orgazmust.
2023. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy dugja be az úját a seggedbe cumizás közben. El fogsz élvezni garantálom!
2023. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Mire vagy kire gondolsz a petting/orál közben?
2023. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre
2023. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!