Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40es férfiként mennyit áll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40es férfiként mennyit áll nektek egy nap?

Figyelt kérdés
Én még így 40 évesen is ugyanolyan aktív vagyok mint 20évesen. Minden tekintetben. Szerintetek ez meddig marad így?

2023. aug. 31. 08:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Én 19 éves korom óta impotens vagyok. 42/f
2023. aug. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát nekem meg szinte egész nap áll. Van, hogy még szex után is ki kell vernem még egyszer, higy teljesen lenyugodjak.
2023. aug. 31. 08:19
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek.
2023. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Párom ugyanez. Annyi a kivétel, hogy én nem engedem neki kiverni. ;) Mivel én csinálom.
2023. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is áll szinte bármikor. A párom közel nem igényli annyira a szexet mint én. Sajnos. :( Ezért naponta ki kell vernem van hogy többször is egy nap.
2023. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
48 évesen ugyanígy vagyok. Bár nekünk volt egy pár nehezebb időszakunk, de pár éve rendeződött az életünk. Azóta megint olyan, mint a 20-as éveinkben.
2023. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Több mindentől függ már.

Régen, egy átdolgozott nap és egy átbulizott éjszaka után, hajnalban is felállt, hacsak rámnézett egy szép nő... "A legyet is, röptében."

Manapság, ha fáradt vagyok, vagy valami nyomaszt (munka, pénzügy, családi probléma), örülök, ha annyit tudok teljesíteni, hogy az asszony elélvezzen. De amikor nincs semmi és még kipihent is vagyok, akkor naponta 3-4-szer is tettrekész vagyok, ha a párom odabújik hozzám.

2023. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42Ffi (7-es voltam)
2023. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Milyen nehezebb időszakotok volt #20-as?
2023. aug. 31. 09:14
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Olvaslak, és irigykedek. Nálam úgy 45 évesen az egyik napról a másikra nem sikerült a punciba behatolni. Azóta siralmas és keserves évek következtek. Nálam sajnos a dohányzás, a sörpocak, a mozgáshiány, (ülő munka) a magas vérnyomás, és magas vérzsír miatt bekövetkezett a vég. Az újságcikkek meg az urológusok azt hazudják, hogy mindenkinek találnak személyre szabott megoldást. Nekem a Viagrával való szórakozgatáson kívül mást nem kínáltak. Ezért próbálkozom most 65 évesen újra. Hátha azóta fejlődött az orvostudomány. Ha nem, akkor is megpróbáltuk.
2023. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!