Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jó az ha egy Nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó az ha egy Nő kicsit nem szokványos dolgokkal kompenzálja azt hogy nem annyira ügyes az ágyban ?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok az első aktusom egy trauma volt ami miatt mindig görcsös és feszülős izgulós vagyok ha arról van szó h a pasinak már be kéne tennie a helyére a farkát..


Tudom magamról h nem tudok aktusban annyit adni mint egy átlagos nő vagy úgy adni mint egy átlag nő


Ezért sokszor kompenzálom azzal

Pl h megengedem h mellettem mással is legyen bele mentem 2N 1F felállásba

Durvább dolgok taknyosra szopatás

BDSM akar keményebben is

Volt már h le köptek le vizeltek arcra élveztek

Csináltam már olyat is hogy pasinak nyaltam a gátját fenekét ujjaztam és egyéb dolgok

Szóval tényleg nagyon szélsőséges dolgokra mondok igent


És ilyenkor mindig az van benne h talán így én is leszek jó valamire

Talán értékes leszek

Aztán persze jön a felismerés h rohadtul nem csak egy eszköz voltam a mocskosságokhoz..

És valahol még izgat is h valakinek a kis szajhája vagyok De csak abban a pillanatban ..


Kár ragozni nagyon elvagyok cseszve reménytelen vagyok.

Ez van ..


Sose nézem magam

Mindig azon vagyok hogy a másoknak jó legyen és kellemetlenül érzem magam ha nem volt jó mert akkor az van h én nem tettem meg mindent nem voltam elég jó

És képes vagyok még bocsánatot is kérni mert csalódást okoztam ..


Azt tudom h ez így nem normális.

Vagy a pasiknak ez így rendben van?



2023. szept. 1. 11:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/222 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, de baromi jó szub lennél. :D Szóval maga az aktus rész nem zavarna.
2023. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/222 anonim ***** válasza:
100%

Huh csajszi, neked nagyon szükséged lenne a terápiára. Ez nem így működik, ahogy leírtad és azerintem ezekkel csak tovább traumatizálod magad.

Fel kéne dolgoznod a régi szexuális traumát és dolgozni az önbizalmadon.

Sok pasinak persze jó lesz ez így, de megérdemelsz egy rendes, figyelmes férfit. Aki pedig nem fogja hagyni, hogy így viselkedj

Lehet van egy természetes szb hajlamod, de nem szabad, hogy a háttérben a motiváció az elfogadás vágya legyen

Mindenképp beszélj szakemberrel. Muszáj! Fiatal vagy még, biztosan lesz erőd és kitartásod gyógyulni. Drukkolok neked:)

2023. szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/222 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm aranyos vagy.

De nem tudom miért lennék jó Sub


A jó Sub nem okoz csalódást

2023. szept. 1. 11:26
 4/222 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem az sose merült fel, hogy szexuálpszichológussal beszélj és megpróbáld rendezni ezt magadban. Pedig az kellene legyen az első léps.
2023. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/222 A kérdező kommentje:

2es köszönöm szépen.

Nagyon kedves vagy és igen igazad van

De annyira hozzá vagyok már ehhez szokva h azt se tudom h hogyan lehet ezt másképp.

Mi van ha tálalok egy úgy mond normális pasit mi van ha az nem fog izgatni.

2023. szept. 1. 11:28
 6/222 anonim ***** válasza:
88%

#3 Mert megteszem mindent amit kérnek, hogy megfelelj az uradnak.

Ez a legfontosabb, a többi meg alakulna idővel.

2023. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/222 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a történteket!

Van aki élvezi, hogy alázzák.

ÉLVEZI!

De te nem ezért csinálod! Tudom nem könyű, főleg ilyen előtörténettel. De próbálj meg kiállni magadért. Tesz meg dolgokat az ember a másiknak.

De ez nálad már a ló túloldala.

Vagy kérj orvosi segítséget. 27N

2023. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/222 anonim ***** válasza:
100%

egy igazi domnak örömet okoz a szub azzal is, hogy élvezi a szolgálatot. Ez nálad még nincs meg, de kellene fejleszteni a szexuális kultúrádat, s ehhez kell egy olyan férfi, aki odafigyel rád.


Ez annak jó, aki kihasznál, használ, és nem aki veled akar lenni.


45/F

2023. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/222 anonim ***** válasza:
66%

#1,6: Te egy toxikus önző barom vagy, semmi közöd a bdsm-hez...


#5: Minden változás nehéz. De gondolj bele hány éved van még a világon. Ha hosszú és nehéz melóbis lesz, megéri akkor is:)

Ne gondolkodj azon, hogy mi van ha... Majd ha bekövetkezik, meglátod. Felesleges előre eldönteni mi lesz. Egy hatátozott, gondoskodó, férfias pasi biztos hogy bejönne neked és mellette tudnál egészségesebb irányba fejlődni.

Ha folyamatosan olyan férfiakat választasz, akiknek komoenzálnod kell, magadat szivatod és akadályozod abban, hogy egyáltalán esélyed legyen arra, hogy ne kelljen kompenzálni semmit. Hanem az adott férfi dolgozik azon, hogy meg tudj neki nyílni és folyamatosan apró lépésekben el tudnád engedni magad. De ilyen pasikkal akikkel te ismerkedsz, ez kb lehetetlen

2023. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/222 A kérdező kommentje:
4es nem sose voltam szakembernél azt se tudom.mit mondjak neki
2023. szept. 1. 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!