Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jó az ha egy Nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó az ha egy Nő kicsit nem szokványos dolgokkal kompenzálja azt hogy nem annyira ügyes az ágyban ?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok az első aktusom egy trauma volt ami miatt mindig görcsös és feszülős izgulós vagyok ha arról van szó h a pasinak már be kéne tennie a helyére a farkát..


Tudom magamról h nem tudok aktusban annyit adni mint egy átlagos nő vagy úgy adni mint egy átlag nő


Ezért sokszor kompenzálom azzal

Pl h megengedem h mellettem mással is legyen bele mentem 2N 1F felállásba

Durvább dolgok taknyosra szopatás

BDSM akar keményebben is

Volt már h le köptek le vizeltek arcra élveztek

Csináltam már olyat is hogy pasinak nyaltam a gátját fenekét ujjaztam és egyéb dolgok

Szóval tényleg nagyon szélsőséges dolgokra mondok igent


És ilyenkor mindig az van benne h talán így én is leszek jó valamire

Talán értékes leszek

Aztán persze jön a felismerés h rohadtul nem csak egy eszköz voltam a mocskosságokhoz..

És valahol még izgat is h valakinek a kis szajhája vagyok De csak abban a pillanatban ..


Kár ragozni nagyon elvagyok cseszve reménytelen vagyok.

Ez van ..


Sose nézem magam

Mindig azon vagyok hogy a másoknak jó legyen és kellemetlenül érzem magam ha nem volt jó mert akkor az van h én nem tettem meg mindent nem voltam elég jó

És képes vagyok még bocsánatot is kérni mert csalódást okoztam ..


Azt tudom h ez így nem normális.

Vagy a pasiknak ez így rendben van?



2023. szept. 1. 11:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/222 A kérdező kommentje:
7es valószínűleg igazad van valahol izgat mert ha nem akkor lehet nem.is csinálnám de nem tudom
2023. szept. 1. 11:37
 12/222 anonim ***** válasza:
0%
szívesen beszélgetek veled erről, és szívesen segítek. írj, adj gmail címet, és beszélgetek veled.
2023. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/222 anonim ***** válasza:
100%
Szubmisszív vagy, ez már nem fog változni. Másik oldalról viszont tele vagy szorongásokkal ami k.rvára nem jó! Keress fel egy jó szakembert!
2023. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/222 A kérdező kommentje:

9es igen igazad van De csak az ilyen pasik nyúlnak hozzám

Mások türelmetlenek

2023. szept. 1. 11:39
 15/222 anonim ***** válasza:
100%
#10 egy terapnál azt kell elmondanod ami nyomaszt, amilyen kérdéssel hozzá fordultál - utána majd fog ő kérdezni. Nyugi nem te vagy az egyetlen hasonló eset amivel találkozott a praxisa során.
2023. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/222 A kérdező kommentje:
13 nem tudom mit mondjak a szakembernek
2023. szept. 1. 11:40
 17/222 anonim ***** válasza:
20%
Érdekesen hangzik.
2023. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/222 anonim ***** válasza:
100%
#16 kezd azzal amit ide leírtá le kérdésként.
2023. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/222 anonim ***** válasza:
100%

volt ilyen lány, akivel együtt voltam, komolyan neveltem, hogy magát megbecsülje, tartsa valamire, értékesnek lássa magát.

Egy normális férfi így állna hozzád.

Egyelőre ne keress férfit, akit kiszolgálhatsz, hanem magadat tedd rendbe.


45/F

2023. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/222 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó 100%-ig Sub nézőpontja, hogy a másiknak legyen jó.

Ilyen kevés van. Ez akkor jó ha őt ez boldoggá teszi.

Ha téged ez boldoggá tesz hogy csak a másiknak jó minden rendben van.

Ha zavar akkor nehéz lesz normális párt találni csak akkor ha őszintén elmondod neki hogy mi is van veled. Sajnos ez könnyen kihasználható ha nem egyenes korrekt férfival dommal találkozol.

46F

2023. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!