Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tippek, hogy milyen segédeszkö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek, hogy milyen segédeszközökkel lepjem meg a barátnőm?

Figyelt kérdés

Kb 2,5 éve vagyunk együtt, majdnem 2 éve együtt is élünk. Az elején nagyon heves és szenvedélyes volt a szex, mindkettőnk számára. Az utóbbi 1 évben azonban nagyon ellaposodott (csökkent neki is a libidója), elég unalmasak, egyhangúak az együttlétek. Ez rám is rossz hatással van, nem tudok úgy teljesíteni, ördögi kör. Kipróbáltam sok trükköt, több kevesebb sikerrel.

Most arra gondoltam, hogy vessünk be szexuális segédeszközöket, hogy azzal izgassam őt, és hogy dobjuk fel a hangulatot. Felvetettem neki is, azt mondta, hogy neki nem kell semmi műanyag, csak engem akar. Nem tudom ha őszintén mondta. Én most megakarom lepni mégis valamivel, de nem tudom hogy fog reagálni rá. És hogy minek örülne.

Én rezgős csiklóizgatóra gondoltam elsősorban, mert a csiklóját nehéz izgatni, nagyon pici neki (van egy adag zsírpárna rajta, van egy kis túlsúly a barátnőmön). Másodsorban valami normál méretű dildóra is gondoltam.

Nektek mi jött be hasonló esetben? Ami hosszútávon is működik, és nem kap rá mégjobban ezekre, hogy a farkam már ne is akarja? Orgazmusa egyébként szokott lenni tőlem (azt mondja), de nem csikló által. 29f 32n



2023. szept. 2. 08:53
1 2
 1/13 Katica997 ***** válasza:
87%

[link]


Ezt tudom jó szívvel ajánlani. Rendkívül ízlésesen néz ki, így ajándéknak is jó,és remekül működik. A behatolás mellett teljesen olyan érzés a csiklónak,mintha nyalakodnál rajta.

2023. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Szereteteddel leped meg baratom es tisztelettel, nem azzal hogy a szexualis vagyaitok kielegulesere hasznaljatok egymast, mint lelki bunok erositoi egymasban.
2023. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Én ugyan fiatal vagyok, de azt tapasztaltam/látom, hogy a nők legtöbbször amiatt vesztik el egy kicsit a szexuális érdeklődésüket, libidójukat, akkor válik laposabbá és kvázi kötelező letudandó dolognak a szex, ha valami a kapcsolatban nincs rendben teljesen. Ha nem tudja nőnek érezni magát. Sokszor elkövetik azt a hibát a férfiak, hogy a kapcsolat elején igyekeznek, figyelmesek, meglepik a párjukat, randit szerveznek, bókolnak. Aztán ezek elmaradoznak szép lassan. Egy nőnek kb attól függ a libidója (ha nincs egészségügyi gondja), hogy te hogy bánsz vele. Esetleg gondold át, hogy lelkileg volt-e változás a kapcsolatotokban. Szoktad-e dicsérni, mutatni hogy megőrülsz érte. Leszervezni egy randit, ahova neki csak csinin kell felöltözni és te intézel mindent. Esetleg egy kalandos aktív program, ahol valami problémát kell megoldani vagy versenghettek egymással. Gondold át, hogy otthon mi a helyzet, hogy viselkedsz. A tökeidet vakargatva ülsz a kanapén, amíg ő főz mos takarít? Minden szabadidődben videojátékozol? Egy másik nagy probléma, mikor elkezdi a nő anyukának érezni magát a kapcsolatban. Neki kell utánad rendet rakni, rád szólni dolgok miatt stb. Instant libidógyilkos

2,5 év kapcsolat elég rövid idő ahhoz, hogy lapos legyen a szex. Fiatalok is vagytok még. Te ismered jobban a párod, gondold át, hogy a kapcsolaton belül min tudnál javítani. A nők kicsit máshogy vannak bekötve mint a pasik. Nem biztos, hogy egy vibrátor fogja meghozni az áttörést

25N

2023. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Satisfyer Trinity 3 vákuumos csiklóizgató.

Nejem imádja.

2023. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, főleg a 3as észrevételét.


Igyekszem odafigyelni, de tudom, hogy néha nem viselkedek elég szépen amúgy. De igyekszem dicsérni, a házimunka nálunk az 50-50 (ez nekem kiskoromtól jön otthonról, nem is kérdés), de sikerült megbántanom néhány dologgal akaratomon kivül a kapcsolatunk során. Igyekszem mégjobb lenni, de úgy gondolom, ez nem elég, hogy megint szenvedélyes legyen a szex.

2023. szept. 2. 10:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lovense lush. Sokoldalú minőségi darab.
2023. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

#5: Szerintem alábecsülöd mennyit számíthatnak ezek a bántások, főleg ha nincs megbeszélve. A nők többségének fontos, hogy ki tudjátok beszélni higgadtan, nem egymást hibáztatva, hanem megoldást keresve. És ha kell, bántja a párod később, kattog rajta, akkor újra beszélni róla.

Tudom mert voltam ilyen kaocsolatban és full ugyanez történt, hogy kevesebb lett a szex és kevésbé szenvedélyes. Miközben az elején majd széttéptük egymàst. És nem voltunk olyan rég együtt, hogy unjuk egymást stb

#3

2023. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7es

Értem. Ennek ellenére szerintem valami ssegédeszköz lenne a megoldás, köszi az eddigi tippeket, még küldhettek, meg persze aki volt hasonló helyzetben, az is leírhatja, mi segített.

2023. szept. 2. 15:44
 9/13 anonim ***** válasza:
viraggal te gyaszxd
2023. szept. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
A válaszaidból kiderül, hogy miért nem akar már annyira szexelni veled:D
2023. szept. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!