Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tippek, hogy milyen segédeszkö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek, hogy milyen segédeszközökkel lepjem meg a barátnőm?

Figyelt kérdés

Kb 2,5 éve vagyunk együtt, majdnem 2 éve együtt is élünk. Az elején nagyon heves és szenvedélyes volt a szex, mindkettőnk számára. Az utóbbi 1 évben azonban nagyon ellaposodott (csökkent neki is a libidója), elég unalmasak, egyhangúak az együttlétek. Ez rám is rossz hatással van, nem tudok úgy teljesíteni, ördögi kör. Kipróbáltam sok trükköt, több kevesebb sikerrel.

Most arra gondoltam, hogy vessünk be szexuális segédeszközöket, hogy azzal izgassam őt, és hogy dobjuk fel a hangulatot. Felvetettem neki is, azt mondta, hogy neki nem kell semmi műanyag, csak engem akar. Nem tudom ha őszintén mondta. Én most megakarom lepni mégis valamivel, de nem tudom hogy fog reagálni rá. És hogy minek örülne.

Én rezgős csiklóizgatóra gondoltam elsősorban, mert a csiklóját nehéz izgatni, nagyon pici neki (van egy adag zsírpárna rajta, van egy kis túlsúly a barátnőmön). Másodsorban valami normál méretű dildóra is gondoltam.

Nektek mi jött be hasonló esetben? Ami hosszútávon is működik, és nem kap rá mégjobban ezekre, hogy a farkam már ne is akarja? Orgazmusa egyébként szokott lenni tőlem (azt mondja), de nem csikló által. 29f 32n



2023. szept. 2. 08:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mármint mi derül ki?
2023. szept. 3. 08:19
 12/13 Senior Séf ***** válasza:
56%
Megette a fene, ha két év után segédeszközre van szükség.
2023. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12es

Szerintem nem.

2023. szept. 7. 21:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!