Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt hiszem rajtakapott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem rajtakapott a szobatársam, mikor maszturbáltam. Fiúk, ezt hogyan reagálnátok le? L22

Figyelt kérdés
Egy haver sráccal lakom együtt, és véletlen nyitva maradt az ajtó. A takaró alatt voltam nagyjából ruhában, de tiszta cink volt, mivel leült az ágyára és ott is maradt utána. Én egy pár perc múlva úgy csináltam, mintha felülnék, és azzal a mozdulattal felrántottam nadrágom. Nem jött szóba azóta, de tisztára ég a fejem :/

2023. szept. 3. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
😂😂lehet, hogy leesett neki, de nem akart kellemetlenkedni
2023. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet az járt a fejében, hogy szálljon be hozzád..
2023. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha leült melléd és ott maradt, akkor lehet nem vette észre. Vagy max a naci felhúzást. Így jártál. Fiatalok vagytok, mindenki csinálja. Pont.
2023. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Én ott nyaltalak volna szét abban a pillanatban aztán nem kell masztiznom mert alaposan megdöngetlek és szádba élvezek.
2023. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Imádom az ilyet.
2023. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sehogy,mindenki csinálja.f
2023. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Kamu kérdés, persze, majd pont nyitott ajtónál fogsz maszturbálni, hogyne.
2023. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Orange22 ***** válasza:

Ha nem vette észre, akkor tökmindegy.

Ha észrevette, de nem reagált rá, akkor nagyon figyelmes.

2023. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnék ügyet ebből inkább azon agyalnék, hogy lehetne az én farkam a segítségedre mint "dugószobatárs" minden kötelezettség nélkül :)
2023. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Laknék veled! Jól kijönnénk😉
2023. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!