Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális erőszaknak számít,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális erőszaknak számít, ha végül hagytam, h előbb szabaduljak? (Ki voltam kötözve és az elején kértem, h álljon le)

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt azt mondjuk,hogy igen, akkor feljelented, ha azt hogy nem, akkor jársz vele tovább? Légy szíves erre válaszolj kérlek!
2023. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
10es nem baj hogy ostoba vagy, de ezért egyszer a fogaidat kiüti valaki.
2023. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért lennék ostoba?
2023. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát azért ez így érdekes kérdés.. Mert ha már úgy indult, hogy kikötözés, akkor nem egy natúr szex volt készülőben, szóval simán hihette a srác, hogy az elkenkezésed a sztori része.


Kicsit kevés így az infó. Első alkalom? Csináltál már ilyet, ezzel a partnerrel? Meg volt beszélve előre, mit lehet, mit nem, vagy mire álljon le? Nagyon nem mindegy.

2023. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Elkezdtél ellenkezni és pánikolni..szóval megerőszakolt..sajnálom..jelentsd fel..
2023. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Te egy àldozat akarsz lenni ès az vagy.


Igen erőszak, de egy èrtelmes nő nem kerül ilyen helyzetbe.

jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem izgatott a dolog egyébként?
jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Volt menekülő szó?
máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!