Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szüzesség elvesztése után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüzesség elvesztése után idővel nem lesz fájdalmas az aktus?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon fájt az első behatolás. A párom extra megértő volt velem, abbahagytuk. Előtte is próbáltuk 1x de akkor még annyira se ment. Most viszont kézzel érzem, hogy tényleg nincs már ott az a hártyarész (amúgy nem vérzett igazából, csak fájt), ami miatt nehéz volt pl: megujjaznom magam előtte.


Az is baj, h annyira tudok izgulni, h nem vagyok elég nedves a gumis szexhez. Barátnőm azt mondta sikosítózzunk. Azt is javasolta h előbb élvezzek el máshogy. Mondtam, hogy az egyhamar nem fog menni, mert még annyira nem vagyunk összeszokva, plusz én mindig izgulok. Szerencsére én már el tudom érni, hogy legalább ő elmenjen.


Csak jó lenne eljutni egy teljes aktusig, ahol neki is jó lehet, az egyelőre nem izgat h mikor tudok elélvezni, csak ne fájjon végre. Ha ujjaz, az nem fáj, az magamnak is megy.


De ha érzem h tágasabb a rés, akkor gyakorlatilag átszakadt végre, nem?



2023. szept. 3. 22:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
1-2 alkalom
2023. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Van egyébként olyan, hogy nem teljesen szakad át az első alkalommal. Úgy rémlik, hogy én pl a másodiknál is véreztem vagy valami volt az tuti. Szerintem próbáljatok többet előjátékozni. Esetleg igyák meg egy pohár bort előtte. Próbáljatok nem feladatként nekiállni, csak élvezzétek egymást, lesz ami lesz
2023. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Sikosító nekünk nem segített. Az olaj annál inkább. A rossbanban (de van a dm-ben is) van egy rózsaszín masszázsolaj. Az illata is marha jó, így eleve az is megnyugtat és nagyon jól csúszik is😊
2023. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Az alkohol nem segít, iszonyatosan száraz voltam utána, még a szám is kiszáradt... amúgy ja, szex közben nem árt inni. Az a baj, hogy hiába a több előjáték, ha érzem hogy kb. Tocsogok, akkor megkértem h tegye be. Eddig 2x próbáltuk, a másodiknál egészen átszakadt. De valószínű akkor még fájni fog 1-2 alkalommal.


Vettem már masszázsolajat, megpróbáljuk! A sikosító állítólag csíp is sajnos, az olaj talán nem fog. Meg tényleg inkább a gumira kellene tenni belőle, mert érzem hogy annyira rossz meg száraz érzetű, hogy sehogy sem lehet betenni pl: az ujjainkhoz képest.


Amúgy nincs gigantikus szerzáma, pont jó, mégis fáj. Hát ez van, nem vagyunk egyformák. A legtöbb baràtnőmnek a normál mérettel sosem volt szexuális problémája.

2023. szept. 3. 23:28
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Nekem kb a 10. alkalom után múlt el a fájdalom. Hiába volt sok előjáték, nagyon szűk típus vagyok. Pechemre az is maradtam.

Mi anno síkosítót használtunk, az segített. Na meg megpróbáltunk többféle gumit. Pl masculan-nal volt a legjobb.

Bár nálunk közre játszott, hogy exem is szűz volt, és nagyon nem értett a női testhez. Azóta megfogadtam, hogy szűz pasival többet soha...

2023. szept. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha izgulsz akkor nehezen fog menni, pont úgy mint a fiúknál , csak nekik az izgalomtól nem áll fel.
2023. szept. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

Használjatok síkosítót, és dugasd meg magad rendesen, keményen, ha nem akarsz szűz maradni, utána jobb lesz, de kell síkosító.

Kézzel izgasd a csiklód, hogy elélvezzél dugás közben, aztán meg élveztesd el a párod, pl. leszopod.

2023. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Gumi mellé olajjal óvatosan. Síkos az olaj, meg tök jó, de nem véletlen vízbázisúak a síkosítók. Az olaj károsíthatja a gumi anyagát és kiszakadhat.
2023. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A 8-asnak jó az észrevétele. Csak olyan olajat vegyetek, amit gumi mellé ajánlanak.
2023. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
7-es aha, szóval életed traumáját akarod ezzel megszerezni vagy mi? XD
2023. szept. 4. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!