Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen pózban történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen pózban történt a szüzességetek elvesztése?Mit ajánlotok elsőre?Melyik kényelmes és legkevésbé fájdalmas?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Missziben, nekem ezt tanácsolták és nem is volt olyan gáz mint amire számítottam.
2021. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked az lesz a legjobb póz, amiben a legjobban el tudsz lazulni. Ez egyénenként változhat. Én misszionáriusban vesztettem el, neked ez volt a legkényelmesebb.
2021. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*nekem ez volt
2021. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem misszionáriusban történt, mert az volt a legkényelmesebb és közben tudtunk csókolózni (így nem éreztem annyira a kezdeti feszülő érzés, amikor behatolt).
2021. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
7 szűz lánnyal voltam együtt, akiknek értelemszerűen ez volt az első. Egyiküknél nem tudtam, hogy az (utólag mondta el, mérges is voltam) ezért nála nem misszivel kezdtünk, de ha tudom hogy egy lány szűz, akkor abszolút az az első. Tipikusan a legkönnyebben lelazulós, jobban kontrollban érzi magát, látom az arcán a reakciókat, és a szög is (bizonyos technikával) a leginkább "szűzbarát".
2021. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is missziben volt az elso es alig fajt.
2021. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Lovaglóban vesztettem el, azért, mert így én tudtam szabályozni, hogy milyen mélyen és milyen szögben üljek bele.
2021. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is lovaglóban veszítettem el, hagyta hogy magamtól fokozatosan üljek bele így egyáltalán nem fájt.
2021. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%
Misszionárius. Azt akartuk mindketten, hogy közben lássuk, megcsókolhassuk és ölelhessük egymást.
2021. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!