Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha le akarnál feküdni vkivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha le akarnál feküdni vkivel, (lánnyal). Mennyi lenne az az életkor, ameddig képes vagy lemenni? Ennek mennyi a maximuma nálad ? 19F

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 23:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk valóban, nem tudod már azt sem eldönteni sokszor, hogy mennyi idős, mert annyira hamar nyílanak ki.
2023. szept. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

31#


Ez igaz. Nem mindig lehet tudni, hány éves a lány.

Láttam már olyan 11 évest, ali 14 nek nézett ki. Láttam már olyan 13 évest, aki simán kinézett 18 nak.

Persze ezeket csak idövel tudtam meg, amikor már rákérdeztem.

De nem az az elsö, hogy egy jól kinéző lánynak nekiszegezem a kérdést, hogy hány éves.

Viszont a mai tizenéves fiatal lányok sokszor 3-4 évvel simán idősebbnek néznek ki. Többször nagyon meglepödtem, amikor megtudtam egy lánynak a valós életkorát...

2023. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, és utána jön, ha megvolt, hogy te 1 szemét pedo vagy.
2023. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Sztem az leszarandó. A lényeg h legyen meg 14
2023. szept. 9. 05:32
 35/35 anonim ***** válasza:
68%

33# 14 éves lánnyal ha összejön a dolog, ami sokszor megtörténik az ö esetükben,mégsem nevezik a vele járó, sokszor 18 feletti (huszon, harmincéves) fiúkat pedofilnak.

A pedofil emberek egyáltalán nem vonzódnak olyan fiatal lányokhoz, akiknek már bármilyen látható, nőies nemi jellegei vannak.(Nőiesedik, mellei, feneke, alakja van...stb.) Egy pubertásban lévő, kamasz 13-14 éves lányra nem "vevő" semmilyen pedofil. A pedofilok a kisgyerekekre, még mindenfajta nemi jelleg nélküli 5-10 éves kislányokra (a b.zik meg 10 év alatti kisfiúkra) gerjednek SAJNOS!!!

2023. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!