Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, őszintén! Hány éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén! Hány éves az életkor, amikor még nem néztek furán akkor, ha kiderül, hogy a nő szűz? Nektek mennyi a maximum, ami beleférne?

Figyelt kérdés
Mondjuk 23-27 között?

2017. ápr. 19. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

nálam inkább az ok ami fontos, de nem ítélem el, ha valaki szűz

de pl 8 hónapig voltam 20 éves lánnyal aki szűz volt (az is maradt) olyan felfogású lánnyal pl nem kezdenék megint

maga a szüzesség nem zavar inkább a hozzá társuló felfogás és indok ami kérdéses...


24F

2017. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha már 19évesen is szűz azon meglepődnék, fura lenne, de nem ítélném el. Csak az indokra azért kíváncsi lennék, mert vallási fanatikussal vagy aszexuálissal nem akarok összejönni.
2017. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Én akkor nézek furán, ha tizenévesen elveszti. Nem akkor, ha 40 és még szűz.
2017. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Nincs korhatar, mert lehetnek siman olyan korulmenyek amiert nem vesztette meg el. Gatlasok, vallas stb. A nők maskepp mukodnek mint mi, ezt tudomasul kell venni.
2017. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Ez nincs korhoz kötve, de azért 30 évesre már furcsának tartanám, ha azt mondaná nekem, hogy szűz, de 25 felett is már az egyénbe keresendő leginkább, hogy miért szűz még mindig? Vallása? Csúnya? Félénk? Elutasító? rengeteg oka lehet , aki annyi idősen még szűz azért.
2017. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
22-23 éves koráig teljesen rendben van, ha szűz, sőt! Engem jobban taszítanak azok a nők, akik már 15 évesen szexeltek és volt azóta két tucat pasijuk. Az ilyen nőknél valami nagyon nem oké fejben, ha ennyi pasi közül egyet sem tudtak megtartani, vagy egy sem akart velük maradni...
2017. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Van egy barátnőm, aki 25, szűz. Valaki az okokról kérdezett: nem csúnya, az arca szép, a teste átlagnak mondható. Nem vallásos. Nem válogat, mert nincs miből. Egyetemi éveink alatt nem jártunk bulizni, se diszkó, se klubok, inkább csak várost néztünk, kirándultunk, vagy kiültünk valahová beszélgetni. Soha senki nem jött oda hozzánk. Az ő esetében az ok annyi, hogy nem volt alkalma lefeküdni senkivel. Nekem is úgy lett csak kapcsolatom, hogy interneten ismerkedtem. Fogalmam sincs, a többi lány hogy ismerkedik.
2017. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Szurtam mar olyan csajt aki 31 evesen vesztette el, de amugy 20 folott mar furan nezek.
2017. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
23 felett már húznám a számat. Azért 23, mert kb. akkorra végez az egyetemen/főiskolán, és szerencsés már addigra kefélnie.
2017. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Ejj,de megy az álszentség.Szerintem meg mindenki akkor veszítse el,amikor talál rá egy olyan partnert,nem húzni egymás csőrét,mert az nem,hogy ciki,hanem szánalmas.
2017. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!