Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők ezek tévhitek vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ezek tévhitek vagy sem?

Figyelt kérdés

A nők képesek kötődés nélkül szexelni, és kötődés hiányában is van orgazmusuk.

A nők random idegrn férfi testére begerjednek, és olyan erős bennük a szexuális vágy, hogy szexelnek azzal az idegennel alig pár órás ismerettség után.

A nőknek sem olyan fontos a kötődés/érzelmek a másik iránt a szexhez/orgazmushoz, ahogy a férfiaknak sem fontos.

Ezek tévhitek, vagy ezek igazak?


2023. szept. 4. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne?!🤷‍♀️ Nem mindegyik nő hülye h beleélje magát ha egyszer az volt megbeszélve h ez csak szexkapcsolat lesz és nem komoly
2023. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Van akire igaz.
2023. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Mint ahogy férfiak között is vannak különbségek, úgy a nők között is. Nem lehet olyan állítást írni, ami mindenkire igaz lehetne

Csak hogy kapj valami választ: rám igazak azok, amit írtál

2023. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Sem a nők, sema férfiak nemegy homogén massza. Ezt kellene felfogni. Olyan nehéz? Nem minden eber egyforma. Van ilyen is, olyan is. Ahogy bem mindenki szereti a borsófőzeléket sem, úgy bem mindenki képes érzelmek nélkül szexelni.

Ez a legfaékebb példa, remélem érthető volt.


Az emberek a személyiségüknek, hozott mintáiknak, szocializációs tanulófolyamataiknak és taasutalataiknak hála különbözőek. Nagyon is. Szerintem nem árulok el titkot, ha azt mondom, ebben sem egyezik meg sem minden ember, sem minden nő.

2023. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Rám ezek igazak. De ismerek nőt, sőt még férfit is, akinek kell a kötődés. Nem lehet általánosítani
2023. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Mindegyik igaz. Na és? Akkor most azt hiszed dugok veled?? 😄
2023. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Rám pl nem igaz, kötődés nélkül a legkisebb vágy sincs bennem.
2023. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akik kötődés nelkül, random idegenre rábízzák a testüket, azok nem tartanak attól hogy a mások pl erőszakos lesz, durva lesz, nincs minimális veszélyérzetetek sem? Es idegennel van orgazmusotok?
2023. szept. 4. 17:17
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Én pl.: tudok úgy szexelni, hogy nincs bennem kötődés. Ehhez kell egy nagyon erős fizikai vonzalom. Kötődésnél is persze. Ha jó a partner és elengedem magam, lesz orgazmus. Stb. De ismerek olyat aki nem így működik.


Azért egy minimális ismeretség kell. De pl.: volt egyéjszakásom ott onnan tudtam, hogy bízhatok a pasiban, hogy előtte kavartunk már más alkalmakkor (csók, petting, orál) és tisztelettudóan bánt velem, figyelmes volt, nem volt erőszakos. Ha valamire nemet mondtam, nem erőltette. Vannak az embernek megérzései, hallgattam azokra. Nem bántam meg.

2023. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy igaz. Az a tévhit, mikor egy nő elhiteti még magával is, hogy érzelmek kellenek, meg blablabla. Sok üres duma.
2023. szept. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!