Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Szeretitek szándékosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szeretitek szándékosan kidobni a melleiteket, vagy ez csak a pasik tévhite?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Én kidobnám, ha lenne mit.

Mutogatnám, és még tetszene is hogy csorog rá a férfiak nyála.


Btw egy kismellű lány.

2021. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kis mellel: mindig a szemebe néznek. Egyszer, amikor fürdőruhában voltam, beszélgettek a mellközömmel, hát eléggé idegesítő volt. Sztem nem tenném ki 🤷
2021. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha olyan hangulatban vagyok, igen, es elvezem is,ha zavarba jonnek, amikor eszreveszem,hogy nezik. :)
2021. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt már rá példa ,hogy atomfegyverként használtam amikor tetszett egy fiú,amúgy nem jellemző.
2021. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy melleim vannak (85E), ennek ellenére nem akarok mindig garbóban vagy nyakig begombolkózva járni, mert kényelmetlennek érzem. Viszont ha nem ilyen ruhákban vagyok, mindegy mit csinálok, legalább egy kicsit látszik a mellem. Szerintem zavaró és eléggé kiszolgáltatott érzés, ha beszélgetek valakivel, és a melleimet bámulja vagy folyamatosan odapillantgat.
2021. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

18 évesen kipakoltam őket, élveztem hogy bámulják.. majd fokozatosan elrejtettem... Igaz a mérete miatt nem tudom :)

Van aki megáll a fejlődésben amikor meglátja... De vannak diszkrét hesszelők is..

2021. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mikor hogy:D


Van néhány olyan szimplább trikóm/pólóm aminek van valamennyi kivágása de nem nagy.

Mivel azonban nekem relatíve nagy mellem van akkor is latszik és akkor is megnézik.

Ha egy olyan póló van rajtam ami nem kivagott de mondkuk szűkebb akkor is látszik hogy van.


De van néhány felsőm aminek picit nagyobb a kivágása (ízléses, nem közönséges) és ott jól ki lehet dobni az árut.

Néha csak egonövelés (hadilábon állok az önbizalommal es ez neha segít, még akkor is ha gáz:D).


Néha nőiesebbnek érzem így magam. Van amikor picit szexibb akarok lenni, arra vágyom hogy jobban megnézzenek (ismétlem sz*r az önbizalmam) akkor azért van hogy na, bennem van hogy oké ezt veszem fel, ebben látják:D.

2021. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#1 attól, hogy kicsi a melled még csoroghat rá a pasik nyála... főleg ha szűk felsőben vagy és melltartó nélkül. :D
2021. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!