Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heterók, ti mit szerettek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterók, ti mit szerettek az ellenkező nemben?

Figyelt kérdés

Nem provokatív a kérdésem, csak szimpla kíváncsiság. Pl fiúk, mi az ami megfog egy nőben, de nincs meg egy férfiban? Lányok, mi az ami megfog egy férfiban, de nincs meg egy nőben?


Melegként számunkra ezek azért érdekes dolgok, mert engem pl szép sportos férfi test, egy kemény farok inkább hoz lázba, mint egy mell. Próbalkoztam nővel is, de hiányzott az az egyszerű tény, hogy nem volt farka.



2023. szept. 5. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Hetero férfi vagyok de nekem inkább a kémia számít. Ami nálam azt jelenti, hogy nincs olyan férfi aki vonzana az illatával, gesztusaival, kinézetével, kisugárzásával. És vannak nők akik szintén nem vonzanak, viszont nyilván vannak akik igen.


Azt meg hogy valakinek a farok, másnak meg a punci jön be szerintem nem kell magyarázni, ahogy neked a farok tetszik másnak ugyanúgy a punci, ennyi. Nincs ebben semmi megmagyarázható, mindenki genetikailag vonzódik valamihez.

2023. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Mit szeretek legjobban egy nőben?A farkam.:)Tréfát félretéve azt,hogy pont az ellentétem,testileg is,lelkileg is mások a nők.Az van belém kódolva ,hogy tetsszen egy nő,akarjak vele szexelni.Meglátok egy meztelen női testet és és a szexuális vágy beindul.Gyönyörű amúgy is egy női test,a cicik a punci,a popsi,a combok gyönyörűek számomra.
2023. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A másik nemnek már a látványára is áll a farkam. Meg az illatok is begerjesztenek. Amikor megujjazom a páromat, utána szagolgatom a kezemet, mert izgató illatot érzek rajta. Attól is keményedik a farkam. Meg hát mell mániás vagyok, de ha egy shemale képet látok, akinek farka is van, az valamiért mégse kell, hiába vannak mellei. A punci is, habár én szex közben már nem nézegetem, de valamiért kell az is. Mert érezni viszont azt kell.
2023. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ey nő olyan gyengéd tud lenni amilyen egy férfi nem, tud nyugalmat adni már a hangjávál is.


Ami pedig a szexualitást illeti egy nőn csomó dolog tud vonzó lenni. Például a hasa, a kulcscsontja, a combjai stb 😀


Szóval önmagában sok szexualitást tud egy nő hordozni.

2023. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az arcát, bőrét, testét. De sajnos csak ha szép, akkor vonzó. Minden mást fiú barátokkal is meg tudok élni.
2023. szept. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Jó a kérdés, de erre szerintem nincs logikus magyarázat. Ez evolúció meg biológia. Hetero nőként én arra vagyok kódolva, hogy a férfiak jöjjenek be. Nyilván nem mindegyik, de gondolom érthető. Nekem egy szép borosta (már akinek van, megtud neki nőni) az bejön. A mély hang is tetszik. Szeretem a pasikban, hogy általában (na nem mindig) sokkal direktebbek mint a nők (cserébe néha le se esik nekik egy csomó minden de ez más kérdés:P), lazák. Megint csak, már aki. A széles vállak beiindítanak, felizgat és biztonságot ad. Ez egyszerűen evolúciós dolog.

Szeretem ha nagyobb nálam, akkor is valahogy biztonságban érzem magam még akkor is, hogy ha nem vagyok veszélyben. Vannak pl.: férfi barátaim akik tényleg csak barátok, de ha ők megölelnek akkor is érzem azt, hogy "védve vagyok", míg pl ha egy barátnőm ölel meg az nem tudja ezt az érzést adni. Ha meg a szerelme teszi ugyanezt az embernek akkor pláne.


Szóval ezek ilyen természet által kialakított dolgok: a férfi a nőben a gondoskodást, nyugtatást keresi, a nő a férfiben a biztonságot, védelmezést.

2023. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Minden, a formák a testén, a cicik, a szép sportos lábak, a kerek popsi, a szemei, az arca , a haja, az illata, a női " attitűdök", amire a férfi sosem képes. A gondolkodása...

A nő egy csoda!

2023. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csoda! Ami áldás az egyben átok is!
2023. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

A gondolkodása meg sokszor olyan, amit megoldhatunk egyszerűbben, nem!!!!! Oldjuk meg bonyolultabban!!!!!

Utána okoljuk a faszit, hogy miattad lettem ilyen!

Tapasztaltam. De szerintem rajtam kívül sokan mások is!

Vagy ha nincs semmi problèmám, akkor csinálok magamnak, ezt nő mondta nekem.

Szóval hagyjuk az általános női gondolkodást, mert az maga a káosz!

2023. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A nőben nekem tetszik a: hangja, a személyisége, a lába.
2023. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!