Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, Ti hogy képzeltek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Ti hogy képzeltek el egy felejthetetlen szeretkezést? Nektek mik azok, amiktől nem egy átlagos alkalom lesz a szex? A vonzalom, vonzódás természetesen kell hozzá, de én most a technikai dolgokra gondolok az ágyban.

Figyelt kérdés

Én így képzelek el egy felejthetetlen szeretkezést:

Hosszas csókolózással kezdeném, amit a szája után a nyakán folytatnék, miközben érzékien simogatnám a másikat megkeresve az erotikus zónákat. A lába belső oldalát, a nyakát, a melleit, a mellbimbóját. A puncijánál fejezném be az ingerlő, felhúzó hadműveletet. :)

Kézzel tovább izgatnám a párom, megtalálva a legérzékenyebb pontját, s hogyha menet közben lekerültek a felesleges ruhadarabok, akkor izgatás közben ujjal behatolnék finoman az édes kis kelyhébe, hogy úgy is felhúzzam, s ha így el tud élvezni, akkor mindenképp eljuttatnám a csúcsra. Ekkorra már annyira nedvesek lennénk mindketten, ami minden további pozícióra alkalmas lenne. :)

Aki szereti szájjal kényeztetni a pasiját, az ezután jönne, de tudom, hogy ez nem mindenkinél jön be. Ezután ráfeküdnék és felülről szépen, finoman becsúsztatnám neki, amire mindketten vágyunk már nagyon. Elkezdenék mozogni lassan, erotikusan, miközben kis mozdulatokkal egyre mélyebbre jutnék, ami egyre izgatóbb lenne mindkettőnknek. Eggyé válna

a testünk. Még mielőtt tetőfokára hágnának az érzések, hátulról, kutyus pózban folytatnánk, miközben finoman megpaskolnám a popsiját párszor, majd magamhoz szorítanám a csípőjénél fogva és mindketten élvezzük, hogy olyan mélyen benne vagyok, hogy minden millimétert egyesével tudunk érezni a másikból, ami újabb és újabb magaslatokba repít minket, ami annyira mennyei, hogyha lehetne sosem hagynánk abba. :)



2023. szept. 5. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha visszagondolok a legemlékezetesebb szeretkezéseimre (mindegyik a jelenlegi párommal történt), akkor egyikben sem ugyanaz történt. Szerintem illúzióromboló, ha ennyire előre megszervezed magadban az egészet; az a jó, ha ott alakul a dolog, és az érzelmek és a vágyak veszik át az irányítást. (Nyilván bizonyos aktusoknál mindenképpen előre meg kell beszélni dolgokat vagy előkészülni, de nem ez az általános.)
2023. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Én férfiként csak baszok.
2023. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Te sem voltál még nővel! Mindegyik máshogyan szereti. De ennél bénábban még nem láttam szeretkezést leírni. Olvasni is fájt!
2023. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3-as: Te hülye vagy, csak épp nem forogsz! 🤣
2023. szept. 5. 19:02
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Pedig csak igazat írt kérdező
2023. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor meg kéne tanulni olvasni. Az azért segít!
2023. szept. 5. 19:10
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
6. Ideszarsz egy semmi leirást és te oktatsz ki másokat az olvasásrol? Neked aztán van önbizalmad a semmire, senkire!
2023. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Te aztán nagy kan lehetsz, ha “kutyus pózban paskolod a popsiját”.

Lenne egyéb más kifogásolni valóm is, de mindegy úgyse velem fogsz szexelni hálistennek.

2023. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7-es: Te meg ideszarsz egy kritikát, és azt hiszed, hogy Te vagy a helyi gizda? Nézzél már magadba! Arra nem vagy képes, hogy normálisan írjál egy értelmes mondatot! Idióta bunkó!
2023. szept. 5. 20:09
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Előtte enszünk egy nagy adag bablevest, majd vaníliasodót, és shake-t. Aztán áttérünk a pukiszexbe, onnan az análbam majd kérünk egymástól egy nagy s*ggpuszit a végén.
2023. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!