Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orális szex nálatok mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orális szex nálatok mennyire működik jól? Menyire vagy elégedett vele?

Figyelt kérdés

2023. szept. 6. 06:39
A kérdező szavazást indított:
Nálunk nincs orális szex.
Körübelül ugyanannyit adok, mint amenyit kapok.
Sokkal többet adok, mint kpapok.
A párom többet kényeztet, mit amenyit én viszonzom.
52 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szavaztam, mert fogalmam sincs. Nem cserébe csináljuk, hanem mert szeretjük, és addig, amíg jólesik. De jól működik, és elégedettek vagyunk vele.
2023. szept. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Most nincs senkim. De eddig olyan nőkkel voltam akik szerettek cumizni
2023. szept. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Amióta összeházasodtunk, 0 alkalom volt...


Mindenki vonja le a tanulságot.

2023. szept. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
A házasság valahogy ebben vízválasztó. Mindent is kinyír 🤣
2023. szept. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi sokszor csináljuk 69ben akkor egyértelműen ugyanannyi.

Egyébként felváltva. Szeretjük ahogy a másik csinálja, elégedettek vagyunk.

2023. szept. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Mint az 1. Nem cserealap az orál. Én nőként szeretem adni, előjátékként is vagy néha csak úgy spontán. Én viszont kevesebbszer kívánom az orált, csak pár naponta, akkor viszont nagyon. Olyankor kapom is. És szinte mindig nagyon kielégítő mindkettőnknek, egy-két kivételtől eltekintve, de akkor sem az a gond, hogy rosszul csinálja valamelyikünk, hanem pl. addigra már kielégültünk alaposan és csak a szemünk kívánja vagy más fizikai ok miatt nem megy aktuálisan. De ez ritka, az esetek túlnyomó többségében nagyon élvezetes az orális szex IS.
2023. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Nincs olyan lány, aki tényleg szereti (!) is csinálni, többnyire csak egy marketing szöveget dobnak be, hogy mennyire igen, de a valóságban...
2023. szept. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
7: Persze, mert te már a világ összes nőjével voltál és azt is tudod, hogy mit gondolnak... Amúgy miért kellene marketingelnem magam, ha van párom, akivel több mint kielégítő a szexuális életem?
2023. szept. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy magamtól csinálom vagy -és ez van gyakrabban-leszopat a párom. Napi 1x. Ő hetente kényeztet úgy, de egyáltalán nincs szükésem többre.
2023. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Suetonius ***** válasza:
100%

Feleségem istenien csinálja. Jó hosszan nyúnytva, ugy hogy a végére szinte elzsibbad az arcom. :D

Amikor nyalom őt, én is kiteszek magamért ;)

31F

2023. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!