Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Ti mennyire szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti mennyire szeretitek, ha egy fiú franciázik, illetve mennyire vagytok elégedettek a fiúk orális tudásával?

Figyelt kérdés
Köszi, ha 1-10-ig osztályoztok (10 a max) és írtok kort is.

2012. jan. 25. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

A lányok nem fogják tudni ezt megválaszolni mivel nem ismerik az összes fiút,tehát a kérdés úgy lenne helyes,hogy:


Lányok, ti mennyire szeretitek,ha egy fiú orálisan kényeztet titeket,illetve mennyire vagytok elégedettek a párotok tudásával?

2012. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Életemben eddig 1 fiúnak engedtem meg.

Ő nagyon figyelmes volt, és mindent beleadott. 10/8

2012. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

1 fiú után azt mondom -> 1/10

22/L

2012. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem. Oda elvileg a farok való, tudod?
2012. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
# 4 elég sivár lehet a sexuális "életed",ha van egyáltalán
2012. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#4: Ezt a sületlenséget már több helyen is elsütötted :-P

De ha valóban így gondolod, akkor remélem azzal is tisztában vagy, hogy szexelni csak utódnemzés céljából szabad. Ez kb. ugyanaz a baromság kategória, mint amit Te hajtogatsz.

2012. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

En nem szeretem az oralis szexet. Bar eddig csak egy embertol volt benne reszem, de sokadszorra sem jelentett kulonosebb elvezetet.

Viszont csinalni nagyon szeretem^^

19/l

2012. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én élvezem, bár nem tudnék így elélvezni. A jelenlegi párom sokkal sokkal jobb, mint az eddigi partnereim, de nem tudhatom hogy nála van e jobb, ezért mondjuk kapjon egy erős 8-ast. :) Minden téren elégedett vagyok vele.
2012. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
# 8 Ha nem tudsz úgy elélvezni akkor van jobb...
2012. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Miert, en sem tudbek ugy elelvezni... Es sztem meg nagyon sokan nem. Attol fuggetlen ez a dolog, h a pasi milyen tehetseges. Alkati kerdes. Lehet egy pasi kiraly az oralis szexben, attol meg nem biztos h elelvez a no.
2012. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!