Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok törtènt màr veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok törtènt màr veletek, hogy a környezetetekben volt egy sràc akinek annyira tetszettetek vagy annyira nyomult,hogy emiatt idővel beadtàtok a derekatokat? A többi lent!

Figyelt kérdés

Hallottam màr olyat lànytòl,h lefeküdt egy sràccal mert màr annyira nyomult rà, hogy inkàbb oda adta magàt csak, hogy megszabaduljon tőle.


Nekem ez olyan furcsa, hogy csak ezèrt valaki oda adja magàt.


De az èn èletemből is van pèlda.

Volt egy nagy szerelmem akit a kresz viszga előtt ismertem meg.

Teljesen bele voltam zùgva.de volt pasija, ennek ellenère hùzta az agyamat, hogy velem jobban èrzi magàt stb..


Majd meggondolta magàt ès mondta, hogy nem neki baràtja van.


Èn ki voltam miatta 1,5 èvig.

Ő ezt tudta mert ìrtam neki szerelmes sms-et amiket kiìrt egy füzetbe.


3 èvvel kèsőbb valahogy ùjra el kezdtünk vele beszèlgetni. Kiderült, hogy nincs pasija ès egyből felajànlotta, hogy at jönne hozzàm aludni..


Viszont addigra màr annyiszor leèrtèkelt burkoltan, hogy màr kiàbrandultam belőle. Pl volt mikor olyanokat mondott nekem, hogy ő csak orvosokkal ès ügyvèdekkel akar randizni..

Lenèzi akinek nincs diplomàja, ezt kb egy hèttel azutàn, hogy lediplomàzott..


Lènyeg, hogy àt jött ès àllandòan oda terelte a tèmàt, hogy èn mennyire voltam vagy vagyok belè szerelme. Èreztem, hogy az egòjàt akarja tàplàlni. Mivel nem olyan vàlaszokat adtam amit vàrt, ezèrt felemàsra sikeredett az èjszaka.


Mièrt nem lehetett ezt akkor amikor mèg oda voltam èrte? OK baràtja volt, de egyszer mèg is nàlam aludt titokban ès akkor szerettem bele.

Èn ha nagyon tetszik valaki, de többször is finom elutasìtast kapok előbb vagy utòbb elegem lesz ès inkàbb hagyom.


De sok nő meg pont ùgy gondolja, hogyha az elutasìtàsok ellenère mèg mindig velem akarsz lenni 3 ev mùlva is akkor lefekszem veled.


Nekem ez tùl sok idő.


Lànyok ha megadjàtok magatokat mèg is akkor mièrt ès mièrt pont akkor?


Mièrt nem akkor amikor a sràcok tènyleg nagyon oda vannak èrtetek?



2023. szept. 8. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Volt olyan hogy leszoptam csak hagyjon békén

Mert féltem attól h egyszer majd bántani fog

2023. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha nincs meg az alap szimpátia, vonzódás akkor nem fog semmi történni, akárhogy is "ostromol". Nem bóknak, hanem zaklatásnak fogják venni akit nem lehet levakarni és többször kell neki mondani hogy nem.

A te esetedben te is bejöttél a csajszinak csak volt pasija. Utána felvette a golddigger stílust. Had kérdezzem már, ha ő maga főorvosra meg menő ügyvédre utazik, akkor ugye ő is orvosit végzett? Gondolom nem, csak kicsit elszállt magától és nem talált partnert. Testi igényei meg voltak, meg vágyott kis egoboostingra, ígyhát elővette a tartalékot - ami te vagy.


Nem szabad az ilyen kis ...-t túlgondolni, megdugod, de utána had menjen a fene nagy igényeivel a búsba (SOHA ne maradj olyannal tartósan együtt, aki azt érezteti nem te vagy az ideálja, csak tartaléknak tart - mert másodszereplő leszel örökké nála!).

2023. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

"De sok nő meg pont ùgy gondolja, hogyha az elutasìtàsok ellenère mèg mindig velem akarsz lenni 3 ev mùlva is akkor lefekszem veled." =

Sok nő úgy van vele, hogy fene nagy igényei vannak, de a saját szintje meg nincs ott. Ahogy mondani szokták varrónő ne akarjon szívsebészt. Amikor arcon csapja a valóság (hogy túlértékelte magát) akkor egoboosting miatt, kis lelki szemetesládának, feltöltődésre visszanyúl a tartalékhoz.

Mint írtam SOHA ne menj bele ilyen kapcsolatba! (1-2 dugás még okés, de ha kapcsolatba kezdesz csak magadat szívatod meg). Örökké azt fogod érezni nem vagy elég jó neki (nem ok nélkül). Mondanám, hogy a kapcsolat érzelmileg ellaposodik - de nincs minek ellaposodnia, mert soha nem is volt meg a megfelelő érzelmi kötelék a másik fél részéről. Egyenes út a sz.r kapcsolathoz és a félrelépéshez (=ha felbukkan az "ideál" akkor hajlamos belemenni vele csak dugásba - félrekúrásba - is, mert igazából arra vágyik nem rád)

2023. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es pont ìgy volt ahogy ìrod.


Nem orvosit vègzett. Kèt diplomàja van. Màr nem tudom milyenek.


Igen tartalèknak tartott, megszakadt a kapcsolat mert sehol nem tud elèrni. Megvaltozott a szàmom , külföldre költöztem stb..


Èn meg tudnàm őt keresni, de nincs èrtelme. Ès màr règ kiàbrandultam.


Azt az egyet sajnàlom csak nagyon, hogy amikor szerelmes voltam belè akkor mièrt nem lehettem vele.

2023. szept. 8. 15:23
 5/7 A kérdező kommentje:

3-as igen igazat mondasz.


De mint ahogy leìrtam amikor felajànlkozott màr tùl kèső volt ès nem akartam tàplàlni az egòjàt ìgy nem adtam neki olyan vàlaszokat amiket hallani akart.

2023. szept. 8. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Baráti társaságban egy srác nem hagyott nyugodni, mondtam nem kell, de mindig talált valami módot, hogy hozzám érjen, megsimítson, fogja a combom stb. Végül félre állítottam, megmondtam neki, egyszer lefekszem vele, de utána akkor tényleg hagyjon mostmár békén. Elfogadta, aztán persze folytatta, de utána elég hamar dobta a baráti kör, úgyhogy végre megszabadultam tőle
2023. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#6 ez komoly ?:D

Ez neked megérte?

2023. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!