Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szüzesség elvesztéséhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüzesség elvesztéséhez voltak/vannak konkrét elképzeléseid a helyszínről/események menetéről?

Figyelt kérdés

Helyszín alatt arra gondolok, hogy valami különleges díszítés az adott alkalomra pl. virágszirmokkal borított szoba/ágy, vagy sátorban kint a természetben, vagy egy konkrét helyen a természetben, nyaralóban, egyéb helyen...


Az esmények menete pedig talán egyértelműbb, ott ilyesmi jutott eszembe, hogy gyertyafényes vacsora, masszázs, majd együttlét...


Szóval képzeltetek el így előre eseményeket helyzeteket, hogy hogy lenne jó, vagy úgy voltatok/vagytok vele, hogy majd alakul...?



2023. szept. 9. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem határozott elképzelésem volt ŕola: félhomály, sok gyertya, puha takaró, kényelmes ágy, kellemes érzés.

Ehhez képest amikor ez mind megvalósult annyira rágörcsöltem, hogy úristen most meg fog történni, hogy sajnos olyan szűk voltam, hogy nem fért be. Mert azért izgalom hatására befogadó lesz a hüvely, de ez nálam nem történt meg. Aztán rá 1-2 hónappal egyszer csak megtörtént a csókokból, de nagyon fájt egyébként és nem is élveztem.

2023. szept. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a helyszínnel, eseményekkel kapcsolatban nem volt. Hanem a személlyel kapcsolatban.

Kislányként megerőszakoltak és az első igazi együttlétet felnőttként persze nem akármilyen emberrel akartam megélni.


Már nem vagyunk együtt, de hálás vagyok azért a férfiért, mert tényleg a lehető legjobban viselkedett és még aztán sokáig együtt is voltunk. Vele le tudtam zárni a múltbeli rossz dolgokat és visszaadta a hitem a férfiakba. Szépen váltunk el, valamilyen szemptonból a legjobb kapcsolatom volt.

2023. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem lehet spontánnak lenni? Ezt sosem értettem. Most forgatókönyvet írsz, vagy éled az életed?
2023. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem arról volt csak elképzelésem, hogy komoly párkapcsolatban akarom elveszteni. Így is lett, és nagyon hálás vagyok és leszek is neki, hogy ő volt az első (minden szempontból, csók, szex). Többet igazából nem terveztem, de ennél szebben nem is alakulhatott volna, mint ahogy volt.


22N

2023. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Lehet spontánnak is lenni, de az ember a fantáziáját is megélheti ki milyen beállítottságú. Itt a kérdés azokhoz szólt inkább, akiknek volt/van valamilyen elképzelésük amit szeretnének megélni.
2023. szept. 9. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:

#1 Sajnálom, hogy így élted meg..

Akkor ott, mindíg az az első, hogy a lánynak ne fájjon és olyan jól érezze magát, annyira el tudjon lazulni.

Szinte spontán legyen minden, és nem is azon jár az esze, hogy mi fog törtenni, hanem élveznie kell az együttlétet.

2023. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak.


Helyszín tekintetében valami biztonságos, nyugalmas helyre gondolok. Semmiképpen sem egy mosdó, két szemetes között az út szélén vagy ilyenek :))


A hétvégi házamban például nyugodtan tudnánk kettesben lenni. Avagy lehet a természetben is, egy fenyves szélén, pokróc a sziklán, patak csordogál a háttérben (és a végére meg kullancsokkal leszünk tele :))

Vagy megtörténhet nála is. De az izgalmasabb helyszínek inkább akkor jók, ha már többször voltunk együtt.


Események menete: nem az első randin. Legalább olyan fél/egy éve legyünk együtt, ne ez legyen az első alkalom, hogy meztelenül látjuk egymást, hanem sok petting előzi meg mindezt.

Aztán mikor mindketten készen állunk, akkor a petting tovább is mehet. Ha úgy alakul, lehet több póz is, csak bírjuk őket sorra venni :)


Nem szeretem a spontanitást, iszonyatosan rossz tapasztalataim vannak belőle.


Leginkább a személlyel van bajom, nem tudok még egy normálisabb társat sem találni, nem hogy valaki komolyat akivel a szeretkezésig jutnánk :) Igazából olyan #4-hez hasonlóan vagyok e téren. Komoly kapcsolatot keresek, de nem igazán jön össze.

2023. szept. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7


#4 vagyok, nyugi, nekem 21 év várakozás és keresgélés után lett meg az erre alkalmas partner. :) És nem érzem magam lemaradva.

2023. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csendes ocean kozepen egy gumimatracon
jan. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!