Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nem gáz hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz hogy a rosszlanyok.hu oldalon írtam egy valós ertekelest és leszedete a prosti azzal az ürüggyel hogy nem voltam nála? Akor mi értelme az értékelésnek?

Figyelt kérdés

Idegesít hogy ha van lehetőség értékelni csillagozni véleményt írni, a profil alá akor miért szedetheti le?így semmi értelme az egésznek.


Egy fullos külsejű 21 éves lánynál voltam arca nem volt kint

A helyszín is jó volt igényes csaj volt .pedig volt benne roma vér de alakra bombázó volt 100 as szilikon cicik .

Csak a hozzáalassal volt baj.


2 perc alatt le akart rendezni nekem meg kell 5 10 perc hogy elelvezzek mert nem vagyok gyorstuzelo. Hiába bomba egy csaj ennyi kell.

2 percet franciazot aztán 2 percet engedte hogy elölről csináljam aztán már kézzel akarta csinálni de olyan gyorsan hogy már fájt.


Más prostik simán megertik ezt és lassan csináljak és simán elmegyek .

Na mindegy nem.is ez a baj hozzaalasra 1 csillagot akartam adni a többire sokat .

De hát el vagyok csendesitve én meg ezt nem bírom.

Ha vásárolok egy szolgaltatast akor hadj ertekeljem szabadon


2023. szept. 10. 11:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%

Egy emberi lényről beszélünk amúgy. Egy nőről. Szexről

Nem egy gyros tált rendeltél, amiből kimaradt a krumpli..

2023. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Hát ha fizettem érte amúgy 20 e Ft fel órára ő meg 5 percet se akar dolgozni a pénzért akor nehogy már én legyek a rossz.


A fél óra az 30 perc kellene hogy legyen addig azt csinalhason velük az ember amit akar bizonyos keretek között.


De a fiatalok nemcsinalnak meg mindent meg időt is elcsaljak oké ha 15 perc az is elég nem ez a baj de a pofátlanság már más dolog .

Oke hogy fiatal meg szép de azért valamit tegyen bele a munkába.


Idősebb prostik sokal tisztesegesebbek de azok nem jönnek be annyira sajnos.

2023. szept. 10. 11:51
 3/27 anonim ***** válasza:
35%
Ez az " arca nem volt kint" már gyanus lehetett volna neked. Ugyanis az ilyen hirdetéseknél elöfordul csajcsere. Szöveg, képek mind maradnak csak a csajokat váltogatják. Igy végül teljesen kamus lehet a hirdetés végül. Bizonyitani persze nem tudod, de máskor legyél ovatosabb az arctalanokkal! Csak 4nnyit tudok javasolni.
2023. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Legközelebb ne csak az értékeléseket olvasd el, hanem nézd meg azt is, hogy hány értékelést törölt már a prosti. Akinél túl sok törölt értékelés van, ott sejtheted hogy nem véletlenül!

Tipikus futószalagos k.rvába futottál bele.

2023. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, attól h nem fofadta el, még kint van az értékélés. Meg lehet nézni. Akinek egy csepp esze is van, az ellenőrzi, hogy kihez megy. A többinek meg úgy is mindegy ha kint van, ha nem.
2023. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem az hogy nem fogadta el egyszerűen kitoroltek nem látszik.

Enis ezzen vagyok kiakadva .


Ha csak nem fogadna el akor valóban latszodna de így semmi


Amúgy 16 pozitív értékelése volt a gyorstuzeloknek kiváló de eztek szerint simán lehet 10 negatív is amit toroltetett

2023. szept. 10. 13:24
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel a kapcsolatot a Rosszlányok szerkesztőségével.

Mondd el nekik pontosan a lány címét és hogy nézett ki a lakás.

Így nem mondhatják azt, hogy nem jártál ott.

Ha ezek után sem rakják vissza az értékelésedet, akkor reklamálj tovább, hogy milyen alapon teszik ezt.

2023. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Kérdezték mert reklamáltam időpontot címet kérdeztek és hogy milyen volt a fürdőszoba

Plusz a szoba színe.


De mivel a fürdőben nem voltam mert egyből a lényegre tértünk. A szoba falára meg csak homályosan emlékszem így nem raktak vissza a véleményem

2023. szept. 12. 11:38
 9/27 anonim ***** válasza:

Mondjuk a lány igényességéről mindent elmond, hogy nem küldött el előtte fürdeni.

Egy igényesebbnél ez elő sem fordulhat, mégha azt is mondod, 10 perccel előtte zuhanyoztál otthon.

2023. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Hiába volt gyönyörű, mukormokkel es szilikon cicikkel azért roma lány volt.Szabolcsbol jött (en dunantuli vagyok)annyit elarult és hogy nagyon régóta csinálja ezt.

21 évesen azért ez érdekes 😀


Na mindegy ezzeknel a lányoknál nem mindig kell fürdeni náluk sok minden belefer .

De ez nem is baj néha szeretem ha valaki nem.tulsagosan igényes ez az igazi barátnő filling szerintem.

2023. szept. 12. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!