Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a lány nektek mennyire jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány nektek mennyire jön be? Legalább mindene valódi. Kicsit sovány, vagy nagyon? Legalább sportos. Megijedne a sörpocakomtól?

Figyelt kérdés

Azért én rá ki szoktam... [link]

Beteg vagyok? Sosem volt ilyen sovány nőm, de itthon ilyenekre verem.



2023. szept. 13. 08:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Aránytalan. Felsőtest sovány, mell alig, ehhez edzett, izmos combok...

háát semennyire

2023. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Ennyi álszent válaszolót! Végre valaki észrevette hogy nem is sovány!

De amúgy rohadt aránytalan! Egyáltalán nem nőies! Teljesen elrontotta az alakját azzal hogy csak az alsó testre edzett. Így még férfiasabb lett az összhatás!

Ha ráülne egy ilyen magas,trampli nő a combotokra, sírva löknétek le magatokról mert nem bírnátok a fájdalmat amit az okoz😂😂😂😂

2023. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
60%
Fura hogy mindenkinek tetszik, női szemmel szörnyű alakja van.
2023. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Eg csinos nő, aki ügyesen menedzseli magát, a több mint 1 millió Insta + YouTube követől lehet neki kb. 15 ezer dollár havi bevétele.

Egy átlagos egzisztenciájú pocakos pasast ilyen nő észre sem venne, ha ilyen nyomulni akarna rá, akkor kedvesen, de lesajnálva pattintaná le.

2023. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem elég nőies.
2023. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép alakja van, látszik, hogy foglalkozik a külsejével, az ilyen nő 10 meg 20 év múlva se lesz szétcsúszva valószínűleg.
2023. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Nekem egy az egybe a transzik jutnak róla eszembe. Náluk szokott lenni ez az aránytalanság, gondolom a fenékbe edzéssel szeretnék kompenzálni a felsőtest férfiasságát, a magasságot, esetleg az arcot.

Meg hát gondolom a férfi genetika is beledob a végeredménybe.

2023. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Csinos csaj, de a segge szerintem is fel van töltve. Az jobb lenne természetesebben.

És hát ő valóban nem a sovány kategória, inkább a vékony/sportos.

2023. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
A páromon van mit fogni, 86 kiló. Fogás van rajta, nem csúszik ki az ujjaim közül. Nekem az ő alakja is szuper. Persze csak videókon, képeken nézegetni, ez is megteszi. Ez max. annyiból lenne jó, hogy talán lovagolna is. Gondolom azért ilyen sportos, mert ezzel keresi a kenyerét.
2023. szept. 13. 10:10
 20/27 anonim ***** válasza:
Ez pontosan nem sovány, inkább sportos, jó....
2023. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!