Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon sok olyan ember van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon sok olyan ember van, aki kikezdett/kikezdene a saját édestestvérével?

Figyelt kérdés
Vagy már meg is történt a dolog, csak féltve őrzött titokként kezeli?

2023. szept. 14. 23:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Az erkölcsi elítélése mellett meg nem árt elkerülni a vérfertőzésből származó genetikai defekciókat sem... Szóval mindenképp rossz és beteges!
2023. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem mesélte valaki, hogy az ő egyik fiúhaverjával amiatt szakított a bnője, mert a srác előtt lebukott a lány azzal, hogy a bátyjával "jár". Nem tudta megígérni, hogy befejezik. A báty állítólag szerelmes a lányba, ezért féltékenykedett és kötekedett a sráccal, akinek ez a lehetőség nem igazán jutott addig eszébe, míg nem bukott le a lány egy üzenetváltással. Nem romákról van szó, annyira nem is tinik, inkább huszonéveik elején járnak.
2023. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12: te jó ég...
2023. szept. 15. 12:42
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

12: Ez tényleg szánalmas.

Oké, nekem könnyű dolgom van, mert a nővéremet idegenként sem kívánnám meg, de ha jó nő lenne, akkor sem jutna eszembe.

2023. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Bekecs Béla ***** válasza:
0%
Tiszta prolik vagytok.. ellett gyengitve mar ez a tarsadalom
2023. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%

Amikor tizenévesek voltunk, én és a húgom között történtek kíváncsiskodásból afférok. Szexig ugyan nem jutottunk el, de mindketten izgatottak és érdeklődőek voltunk. Azóta mindketten családos, normális felnőtt emberek lettünk.

Szóval aki azt írja, hogy hasonló dolgok csak Borsodban, meg a defektesek, fogyatékosok, szellemileg visszamaradott gyerekeknél/embereknél fordulnak elő, az hatalmasat téved.

2023. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 x0 ***** válasza:
Bennem abszolút semmi nemi erkölcs sincs. Nincs testvérem, de ha lett volna húgom aki tetszik nekem, amint ivaréretté váltam már el is csábítottam volna, és óvszerrel meg is dugtam volna jó hosszú előjáték után. 11 éves korom körül váltam ivaréretté.
2023. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!