Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszabb kapcsolatokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb kapcsolatokban mennyire gyakori, hogy az ember a párjával nem kívánja a szexet, de más viszont könnyen be tudja indítani?

Figyelt kérdés

Lehetséges okai ennek?

Mit tesz aki ebben a helyzetben van?


2023. szept. 1. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon gyakori. Megszokás, elhidegülés, szürke hétköznapok.


Dolgozni kell a kapcsolat fenntartásáért.

2023. szept. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres. Nagyban a megszokás miatt és az újdonság varázsa miatt
2023. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 1# es írta.

A legjobb példa, én 41 évesen elváltam és összejöttem azzal a nővel, akit már korábban is kívántam.

A volt feleségemmel havi egy ha megvolt, lassan már azt éreztem, hogy velem is baj van, nem áll fel, lelankad stb.

Amikor összejöttem az új párommal, aki akkor 37 éves volt... hát ne tudd meg, naponta ment a szex és úgy éreztem magam, mint 25 évesen.

Az okok; megszokás, nincs jó kommunikáció, nem passzoltok egymáshoz szexuális értelemben, már nem izgat a teste, stressz, viták, kielégültenül marad valaki, stb

Sok minden lehet, de a párkapcsolat olyan, mint a bicikli, ha nem tekerik, eldől. Mindkét félre igaz.

2023. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális.

20 év után jó esetben szeretitek egymást, de a szex már nem tartogat újdonságot.

Így ritkábban is van rá igényetek.


Az új hódítás pedig mindig izgalmas lesz.

2023. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges, az okok: érzelmi eltávolodás, a kapcsolat ellaposodása, elszürkülése.

Mit tesz aki ilyen helyzetben van? a) maszturbál mint az állat, b) megpróbálja helyrerázni a kapcsolatát, c) félrekúr

2023. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Én a "C"-re szavazok. 55F
2023. szept. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!