Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Budapesten miért nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten miért nem lehet alkalmi partnert találni? F/20

Figyelt kérdés

Most költöztem fel, az egyetemen is mindenki tök zárkózott, gátlásos…


Nincsen ilyesfajta igényekkel rendelkező embereknek valami hely/weboldal?



2023. szept. 15. 00:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A swinger club inkább pár/nő barát, szingli pasiként esélye sincs az embernek. Na meg amúgy sem az én korosztályom jár oda (szerintem).
2023. szept. 15. 01:00
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Lehet találni, csak keresni kell és nem várni, hogy majd leszólítanak.
2023. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
Tinder
2023. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%

Ha Pesten nem találsz akkor máshol sem.

Lehet h valami gond van a csábítással 😁

2023. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%

Ha a szaktársaid ilyenek, akkor irány a másik szakra felszedni valamit csajt. Én Debrecenben toltam az egyetemet, akkor még az Informatikai kar a főépületen belül működött.


Infón persze nem tolongtak a lányok, de szomszéd épületben ott volt a Bölcsészkar, nekik meg pasikból nem volt sok.


Egyből nyomultunk át csajozni és jutott is bőven annak aki keresett. Nem rakétatudomány igazából, ha egy "Szia! Mizu?"-nál itt is többet kitudsz erőltetni magadból, akkor nem maradsz lány nélkül. Nem hiszem, hogy Pesten prűdebbek lennének. Vesd be magad...

2023. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező.


Javaslom ne akarj Budapesten nőt felszedni. De pasit sem!

Itt mindenki hülye!

Menekülj Budapestről ha kedves az életed! 😱

2023. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Az egyetemen nyílván sokan zárkózottak, hiszen tanulni vannak ott, viszont az egyetemi bulikon már fel szoktak oldódni a gátlások.
2023. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%
Tölts egy szexrandi Appot. Nem csak a tinder van ilyen alkalmira, hanem jó pár más app is ezen kivül.
2023. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb probléma, hogy mindenki bele van bújva a telefonjába, pedig ha felnézne, ott lenne előtte a való világ.
2023. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Szexrandi appok? Ha a kérdező a megtestesült alfa hím akkor még tán van is valamicske esélye . Ezer faszira jut ezeken a helyeken egy nő. (de az is véleményes.)
2023. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!