Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar sok férfi viszonzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sok férfi viszonzás és más szex nélkül (is) nyalni?

Figyelt kérdés

A szexpartnerkeresőkön gyakran olvasom a hirdetéseket, hogy a férfiak akár viszonzás nélkül is nyalnának és akkor is, ha dugás nincs közöttünk, csak nyalnak.

Kérdeztem, hogy ilyenkor maszturbálnak is közben? A válasz: nem elvárás ez sem, hogy közben maszturbáljanak. Csak engedjem meg, hogy jól kinyaljanak.

Miért jó ez így nekik?


Természetesen, kérdeztem tőlük is, de konkrét választ soha nem kaptam.


Egyszer kipróbáltam egy ilyen találkozást. A partnerem nagyon lelkes volt.

Kibérelt egy szobát egy szép kis hotelben, hozott mindenféle vibrátort, vibráló gyűrűt, síkosítót. Hozott nekem sütit, üdítőt.

Nagyon lelkes volt. Megmasszírozott mindenhol, ezután 3 órán át lelkesen ujjazott, nyalt, izgatott a vibrátorokkal. Nagyokat élveztem, többször is, ennek különösen örült.

Ő viszont végig fel volt öltözve: rövid nadrágban és pólóban volt.

Kérdeztem, nem vetkőzik-e le? Nem akart. Azt mondta, neki így jó.

Kielégülve mentem haza, előtte még ő megköszönte nekem az élményt.


Sokat gondolkodtam ezen, miért csinálják ezt a férfiak. Talán az intim mérettel, potenciával van gondjuk? Vagy van párjuk és úgy gondolják, a nyalás nem megcsalás, de mégis egy izgalmas élmény?



2023. szept. 16. 14:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
12%
Töketlen egy pasi
2023. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Hű, nem tudom, de ez jól hangzok, ha nem lenne senkim szívesen kipróbálnám. 😅
2023. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Kissé sub a fickó, de nem teljesen az. Otthon biztosan kiverte utána. Egyszerűen erre van most igénye.
2023. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Miért nehéz elfogadni a nőknek, hogy egyszerűen létezik olyan pasi is, aki szeret adni, és a nő élvezete neki elég élvezet?:D Én is benne lennék ilyesmiben, de csak azért, mert tetszik, ha én adok, és ha végre nem csak nekem jó. Nyalás közben egyébként nehéz magadnak verni, mert másra koncentrálsz. :D
2023. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
4-es válaszolóval én is egyetértek!
2023. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Ha impotens de érdekli még a nő, akkor lehet ilyen.
2023. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Waooo, el sem hiszem, hogy létezik ilyen férfi! Nagyon ritka ha az aktuális partneremnek nyalni van kedve, van hogy egy ujjazást sem kapok, a lényeg hogy én elégítsem ki szájjal.

Biztosan kipróbálnék egy ilyen kényeztetést, mint amiről te beszámoltál, isteni lehet átadni magad annak hogy valaki nyelve a csiklódon játszik.

22L

2023. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

#7: pedig létezik. Ha például kisebb a libidója, és a nyalást is kielégítőnek tartja.

F

2023. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
4-es vagyok. Én sajnos nem vagyok ügyes, vagyis inkább csak kevés a tapasztalatom, de nagyon szívesen kipróbálnám én is, hogy csak nyalok. :D lenne lehetőségem fejlődni.
2023. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen kapcsolatom. Férfiként nyaltam egy hölgyet, kb 3 évig jártunk őssze. Otthon ezt az élményt nem kaptam meg. Egyszerűen nem tudok nyalás nélkül élni. Csodálatos érzés, Jobban élvezem mint a behatolást és a szopást. Nem vagyok impotens de az örömforrás az agyban generálódik. A punci, a farok, és a nyelv is csak egy szenzor. Szóval nem kell a farkamhoz nyúlni, mégis csodálatos érzés. Más, de csodálatos. 47f
2023. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!