Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar sok férfi viszonzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sok férfi viszonzás és más szex nélkül (is) nyalni?

Figyelt kérdés

A szexpartnerkeresőkön gyakran olvasom a hirdetéseket, hogy a férfiak akár viszonzás nélkül is nyalnának és akkor is, ha dugás nincs közöttünk, csak nyalnak.

Kérdeztem, hogy ilyenkor maszturbálnak is közben? A válasz: nem elvárás ez sem, hogy közben maszturbáljanak. Csak engedjem meg, hogy jól kinyaljanak.

Miért jó ez így nekik?


Természetesen, kérdeztem tőlük is, de konkrét választ soha nem kaptam.


Egyszer kipróbáltam egy ilyen találkozást. A partnerem nagyon lelkes volt.

Kibérelt egy szobát egy szép kis hotelben, hozott mindenféle vibrátort, vibráló gyűrűt, síkosítót. Hozott nekem sütit, üdítőt.

Nagyon lelkes volt. Megmasszírozott mindenhol, ezután 3 órán át lelkesen ujjazott, nyalt, izgatott a vibrátorokkal. Nagyokat élveztem, többször is, ennek különösen örült.

Ő viszont végig fel volt öltözve: rövid nadrágban és pólóban volt.

Kérdeztem, nem vetkőzik-e le? Nem akart. Azt mondta, neki így jó.

Kielégülve mentem haza, előtte még ő megköszönte nekem az élményt.


Sokat gondolkodtam ezen, miért csinálják ezt a férfiak. Talán az intim mérettel, potenciával van gondjuk? Vagy van párjuk és úgy gondolják, a nyalás nem megcsalás, de mégis egy izgalmas élmény?



2023. szept. 16. 14:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert nagyon élvezi, hogy örömet okozhat. Már maga a punci érintése is fantasztikus érzés. Én is simán benne lennék ilyenben, pedig van otthon feleségem, és szex is van. Mondjuk ha a nő erősködne, hogy vetkőzzek már le, azért nem kellene kétszer mondani.
2023. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%
Én imádok nyalni. Ha a partner igényli, akkor hosszasan is. De azt nem bírnám ki hogy a szétnyalt, lucskos puncit ne dugjam meg.
2023. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon szeretem a nyalást. Viszont el nem tudom képzelni, hogy utána ne legyen szex. A szopás engem nem érdekel, hogyha van van, ha nincs nincs. Viszont nyalni azt kell! :) Ilyen sokat még nem kényeztettem nőt, mert általában azt kérik, hogy dugjam is meg őket utána. De azért megadom a módját.
2023. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

Én ugyanilyen vagyok nőben, imádok szopni, kielégít, és boldoggá tesz, és nem várok érte cserébe semmi. Egyszerűen szeretem csinálni, és jobban hiányzik mint a klasszik szex. Nehéz volt ezt elfogadnom magban,de ez van 🤷‍♀️

A párom örül neki 😇

2023. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs probléma a mérettel, de gyorsan elélvezek, ezért szeretek inkább nyalni
2023. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%

hol van ilyen pasi?

40L

2023. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
16-os: Érthetően leírtam, hol van sok ilyen pasi.
2023. szept. 16. 19:47
 18/26 anonim ***** válasza:
83%
Én is, mivel hamar elélvezek b@szás közben, ezért egy kis dugás után mindig jól kinyalom és ujjazom a nőt, és azután a mellei között vagy az arcára élvezve megyek el. Így biztos a kielégülés mindkettőnk részéről.
2023. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
86%
Én is imádom csinálni ha van akivel és ha úgy akarja a nő akkor eggyütt jutunk el a csúcsra.
2023. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
gondolhatok bárbit, egyszerűen imádok nyalni!!!
2023. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!