Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek: belemennétek-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek: belemennétek-e kizárólag egy lábfétises kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2023. szept. 16. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Az mit jelent? Vannak érzelmek + a lábfétis?

Nekem ez kicsit elrettentő elsőre, de attól is függene mennyire fog meg a pasi. Ha egyébként normális, nem egy beteg állat, csak a szex terén vannak ilyen dolgai, akkor jöhet, benne lennék.

2023. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1#: Igen, így értem a dolgot: figyelembe veszi a férfi az érzelmeket, a lelki folyamatokat, foglalkozik a nővel, és férfit a szex terén érdekli a lábfétis téma.
2023. szept. 16. 14:53
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Úgy hogy sose dug meg és csak a lábamra izgul ?

.biztos h nem


N

2023. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

a normalis noknek nincs ezzel baja, hogy kapcsolat+labfetis, max ha igenytelen es ocsmany a laba, vagy neki is megall annyiban a szex hogy punciba ki-be ki-be.

ertelmes noket keress, es nem lesz gond

2023. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
2es vagyok: annyira nem vagyok ismerős ebben a témakörben: ilyenkor nincs is konkrét szex, vagy...?
2023. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5#: De van konkrét szex is, viszont nem csak az addig megszokott, szokásos dolgok kerülnek szóba, hanem a láb is, mint pl.: talpmasszírozás, talppuszi, stb.
2023. szept. 16. 15:15
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Dehogy mennek bele. Még pénzért is nehéz olyan lányt találni akivel normális fétis kapcsolatot lehetne kialakítani.
2023. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
A talpmasszázs az mióta lábfétis? Na azt minden nap elfogadnám. 😁 még mindig 2es voltam.
2023. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8#: Mert vannak olyan hölgyek, akik szerint már az is fétis-téma, de szerencsére látom, hogy nem mindenki szerint az:).

Ez jó: szerencsére finoman tudok talpat masszírozni:).

2023. szept. 16. 22:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, hogy a kissé szokatlan dolgokat már fétisnek szokás nevezni.

A magyarázatod teljesennel elfogadható, így nem látom akadályát, hogy miért ne lennék egy ilyen kapcsolatban

2023. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!