Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tud hosszabb távon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tud hosszabb távon életképes lenni egy olyan kizárólag szexpartneri viszony mely több éves férfi-nő barátságra alapulva alakul ki?

Figyelt kérdés

"dugópajti"

"barátság extrákkal"



2023. szept. 16. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kb. 1 év. Utána valamelyik irányba valamelyik fél billenni fog.
2023. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is kb az 1 év. Nekem legalábbis minden szexkapcsolatom 1-1,5 évig húzta ki. Minden férfi többet akart volna ennyi idő után, így sajnos el kellett válnunk

Nem nagyon hallok olyanokat, akik ennél tovább járnak össze. Már ezen az időn is csodálkozni szoktak sokan

2023. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Vadabb éveimből maradtak meg a jelenlegi szexkapcsolataim. Egy időben 4 csajjal kavartam heti rendszerességgel, ebből ketten lemorzsolódtak költözés miatt, de 2 nagyon közeli barátommal mai napig összejárok. 4 éve tartanak ezek a kapcsolatok, és sose gondoltam rá hogy ebből bármi több lenne, és szerintem ők se. Azt nem tudom hogy ők voltak-e mással ezidő alatt, mert megmondtam hogy nem zavar, de tudni nem akarok róla, és ők se akartak tudni arról hogy én kikkel találkozgatok közben. Szerintem működhet a dolog ha az elején letisztázzátok hogy ebből soha az életben nem lesz több
2023. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez személyfüggő, ráadásul minndkettőnek ugyanazt kell akarnia.
2023. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyén- és kapcsolatfüggő. Volt olyan partnerem akivel kisebb-nagyobb megszakításokkal majd' 10 évig össze-összejártunk. Míg máshol van ahol már pár hónap után túlgondolja valamelyik fél és jobb lezárni a történetet.
2023. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem kb 4 évig tartott, de nagyon ritka volt. Mármint kb 7-8 alkalommal találkoztunk 4 év alatt, minden alkalommal szexeltünk és ennyi. Aztán fél évig egymásra se néztünk. Azóta most már olyan csávója van akit nem akar megcsalni, de lehet ez még változni fog és rámír :D
2023. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Eddeg max fél évig, utána minden pasit meguntam, kellett az új, a más.
2023. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A 7 válaszadó leírta a gondolatom! Minden betujevel azonos a véleményem.
2023. szept. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tud működni. Több ok miatt:

-az egyik (vagy neadjisten mindkettő) többet fog érezni

-valamelyik félnek lesz egy komoly kapcsolata közben

-egy idő után párkapcsolatban is unalmas lesz a szex, a szexkapcsolatban is

2023. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Általában addig tart egy ilyen "kapcsolat", amíg a hölgy nem talál egy komoly társat, akire hosszabb távon is számíthat.


Nekem ez még - sajnos - még nem jött össze, de szívesen kipróbálnám. A párkapcsolatok önző, féltékeny kisajátításától mentes, baráti kapcsolat extrákkal, csábítónak tűnik számomra...

2023. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!