Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő 30 felett van és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő 30 felett van és még nem volt férfivel, mert komoly bajai voltak, amiket meg kellett oldania, az tényleg egy vörös zászló a férfiaknak és nem fognak érdekeltek lenni a nőben még akkor sem, ha már nyitott lenne a szexre?

Figyelt kérdés

Jó reggelt. Nos, én még nem vagyok 30 év feletti nő, csak 21 vagyok. Viszont attól tartok, hogy 30 éves koromig az együttlét egy férfivel nem fog összejönni, mert ahoz, hogy megoldjak a magammal kapcsolatos témákat, pénzt kell keresnem ill. hitelt felvennem. De nem a pénzről és a hitelről van szó itt.


Nektek férfiaknak nagy baj lenne, hogy mondjuk kiderül, hogy a 30 éves nő, akivel elkeztetek nem régiben járni, szűz és még nem volt kapcsolatban, mert a problémáit kellett megoldania, viszont most már nyitott az egész kapcsolat és szex dologra?


2023. szept. 18. 04:50
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
86%

Semmi gondom nem lenne vele :)

Ám, mint bármely más nővel, (ai mondjuk sok tapasztalattal bír) vele is meg kellene ismernünk egymást, és az egyik nagy nehézség épp az lenne, ebben a KÖZÖS ÚT KERESÉSBEN, hogy egy kialakult szexuális preferenciával rendelkező férfinak kellene összehangolódnia egy a saját igényeit, vágyait, korlátait, esetleges különleges vágyait MÉG nemismerő nővel.


Ám ebből épp, egy csodálatos közös felfedező utat lehetne életre kelteni :)


Mottó: Alice csodaországban

2023. szept. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Köszi 1!
2023. szept. 18. 05:06
 3/53 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet általánosítani! Pasija válogatja, hogy hogyan állna hozzá!
2023. szept. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg nem zavarna, de meg kellene ismerni! f.
2023. szept. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Köszi 3 és 4!
2023. szept. 18. 05:10
 6/53 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj hogy ha valaki még akkor is szűz akkor nagyon görcsössé válik és ez nehezíti a beilleszkedést.

Ezt pedig a legtöbb férfi leszűri hogy nem tud természetesen viselkedni.

De ez ugyan így meg van a férfiaknál is.

2023. szept. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
86%

#1. Épp most írtam ki egy kérdést :)


Ez valamilyen fétis lenne?


Van kedved válaszolni rá?

2023. szept. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

6. Köszi. Tehát akkor az nagyon nagy baj lenne?


7. Fétis?

2023. szept. 18. 05:17
 9/53 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, hogy miért ne tudnál szexelni addig is!
2023. szept. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Mert írtam... Vannak bajaim, amiknek megoldásához pénz kell. Ezekkel a bajokkal senkinek nem kellenék.
2023. szept. 18. 05:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!