Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok, komoly párkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, komoly párkapcsolatot meglehet tartani úgy, hogy megbeszéljük, hogy még kalandozunk egy kicsit, vagy halott ötlet?

Figyelt kérdés

Egy komoly párkapcsolatban vagyok a barátnőmmel majdnem 3 éve. Együtt képzeljük el az életünket. Azonban egy apró gond van, a szex kicsit lapos mostanában, és nem sikerüt feldobni különböző trükkökkel sem. Mostanában azt érzem, hogy kalandoznék egy kicsit még, és megdugnék más nőket is, mielőtt hivatalosan is elköteleződnénk egymás mellett. Szexuális értelemben nyitott kapcsolatra váltanánk egy kis időre. Őt nagyon szeretem, nem akarom elhagyni, de sajnos néha feláll másokra is. Neki ezt konkrétan így még nem vázoltam, de tudja, és meg is érti, hogy néha megnézek másokat is.

Amiről beszéltünk már többször is, az a hármasozás lehetősége, amiben benne is lenne. Van is ismerősi körben 2 csaj, akikkel ő is benne lenne, de mindkettő párkapcsolatban van, meg erről inkább csak így elméletben lenne. Idegent meg nem nagyon akar. Ez az ötlet nem is nagyon hozódott fel többet. Ezért gondoltam a fenti ötletre, amit leírtam.

Nem kérek elítélő válaszokat, meg hogy undorító vagyok, stb, hanem tapasztalatok érdekelnek, ha valaki próbálta e ezt, ráment e a kapcsolat, sikeres volt, stb. A nyitott kapcsolat manapság már nem olyan ritka szerintem, szexuális értelemben főleg. Nem tehetek róla, hogy így érzek, jobb szerintem most, mintsem házasság után jöjjek elő ezzel. 29 F, 32 N



2023. szept. 17. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A hármas lehetősége szerintem működhet, ha mind a ketten nyitottak vagytok. A kalandozás az ÉN véleményem szerint nem. Ha más emberekkel akarsz dugni úgy, hogy nincs ott a párod akkor halott dolog. De ezt lehet csak én gondolom így.
2023. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a hármas fele vidd a dolgot mint a nyitott kapcsolat
2023. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Nyitott kapcsolat sose lesz komoly

N

2023. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Mindegy mikor jössz ezzel elő, ennek annyi ha te félre akarsz dugni. Neked láthatóa nem való komoly kapcsolat.
2023. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem, én nagyon örülnék a hármasnak is, de nem bántam volna még egy kis plusz kalandozást sem. Csajt a hármashoz hogy érdemes keresni szerintetek, hogy hozzam fel valakinek ezt a témát, hogy szeretnénk bevenni? Hogy milyen testalkatú csaj lenne jó, az megvan mindkettőnknek, szerencsére ebben passzol az ízlésünk.
2023. szept. 17. 12:09
 6/15 A kérdező kommentje:

4es

Szerintem nem annyi.

2023. szept. 17. 12:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha csajt kerestek és ismerőst akartok akkor a párod mondja meg a lánynak, ha meg idegent akkor meg valamelyik szexpartner kereső oldalon próbálkozzatok
2023. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

De, annyi. Mivel női beszállót kb esélyetek sincs találni ha nem vagytok biszexek (akkor is kicsi).

Ezért te úgy is megfogod csalni.

2023. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem férne bele.

Igaz a 3-as se. :)

2023. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8as

Szerintem nincs olyan párkapcsolat, ahol legalább az egyik fél nem kíván meg mást is. Vagy aki azt mondja, hogy van, az kamuzik szerintem.

2023. szept. 17. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!