Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz hogy a lányok/nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz hogy a lányok/nők nagyon kötődnek ahhoz aki először adott farkat nekik?

Figyelt kérdés

Szexre gondolok.

Elvileg az első 5 partnerig erős marad a kötés. Ha több mint 5 férfival szakadt meg a kapcsolat szex után akkor ez már gyengébb.


Ha pedig a partnerek száma meghaladja a 10-et akkor a nő már nem tud kötödni pusztán szex által.


Mi a tapasztalat?

Mennyire létező jelenség ez a "farok" varázs?



2023. szept. 18. 11:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Ahhoz kötődnek akivel emberileg, érzelmileg is minden megvan a jó szexen kívül is.
2023. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez így k_rva nagy baromság amit leírtál.
2023. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
4 partnerem volt összesen. Az első kettőt inkább kitörölném az emlékezetemből, nem hogy kötődnék hozzájuk.
2023. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%

Annyi, hogy aki elvette a szüzességüket, azt (50+ os ismerős mondta) bármilor megkaphatnák.


Szóval elméletileg legalább két csajt bármikor megkaphatnék. 😎

2023. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kedves 3,-as tehát az első partneredtől azonnal elkezdtél undorodni a szex után? Ahogy a másodiktól is?


Mert én nem azt kérdeztem hogy 1-3 év után rájöttél milyen szemét volt de amig vele voltál imádtad :))

2023. szept. 18. 11:56
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

43 éves férfi vagyok..

Egy kapcsolat nem csak szexből ál…

Odafigyelés, egy érdeklődési kör stb…

Én pl most azért vagyok szingli mert szeretek utazni.. az exem otthon ülős volt

2023. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem kapcsolatban voltam velük, hanem csak szex volt. Egyik sem volt jó. Nem éreztem undort, ez így hülyeség. Egyszerűen csak nem volt jó, egyáltalán nem kötődöm egyikőjükhöz sem. Ha meglátnám őket az utcán, közöny lenne bennem.

#3as

2023. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
2,-es tehát szerinted a lány elveszti szüzességét a fiúval semmilyen kötödést nem vált ki a lányban? És ugyanolyan neki mint 10. Partnerével lesz?
2023. szept. 18. 12:02
 9/20 A kérdező kommentje:
7,-es köszönöm a választ! Tehát a rossz szex közönyössé tette öket számodra, érdekes!
2023. szept. 18. 12:03
 10/20 anonim ***** válasza:

#8


Szerintem az élmenytől és a partnertől függ. Nem attól, hogy hanyadik volt. Ha rossz volt akkor nem fog kötődni, de lehet csak én gondolom rosszul.

2023. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!