Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen legyen az öltözködésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen az öltözködésem ha fel akarom kelteni a fiúk figyelmét de nem is akarok prostinak kinézni ?

Figyelt kérdés

A kérdésem főleg lányoknak szól de irhatnak rá férfiak is ha tudnak értelmes választ 😌

Elég fiatal lány vagyok és annyira még nincs tapasztalatom ebben , most kezdek majd el járni partykba , pasim se volt még , ezért szeretném hogy tetszek nekik hátha valaki leszólítana és tudnék vele ismerkedni 😄 szóval egy ilyen öltözködésre gondoltam első buliba hétvégén hogy ebbe megyek [link]

Ez túlságosan k*rvás vagy ilyesmi ?



2023. szept. 20. 09:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%

Egy ilyen ruhában biztos hogy megnéznének és rád mozdulnának, de biztos nem az eszed miatt. Ebben jó eséllyel könnyen kapható lánynak látszanál.

Fiatal vagy még, de hidd el nem kell mindent kipakolnod és megmutatnod, hogy felkeltsd a fiúk érdeklődését.

2023. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell hogy a szoknya mini legyen, de semmilyen harisnyát ne vegyél alá. Most hirtelen ezbugrik be.
2023. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
11%
A fishnet irtó szexi
2023. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Partira teljesen jó. Szép, mutatós de nem durva. Szerintem tök jó és az is fontos, hogy te jól érezd magad benne mert akkor fogsz sugározni és az tetszik a fiúknak. Akinek ez kurvás az meg nem látott kurvát.
2023. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%

Elsőre inkább egy kevesebbet mutató ruhát választanék.

[link]

[link]

[link]

[link]

Amikor majd megtanulod kezelni a nyomuló fiúkat és lepattintani azt, aki nem az eseted, akkor vehetsz fel merészebbet is.

2023. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
32%

Ha már tudod kezelni a fiúkat, mehet akár ilyen ruha is, ha van hozzá megfelelő alakod. Meg fognak őrülni érted.

[link]

[link]

2023. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
46%
Tökéletes én rádmuzdulnék!
2023. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes hozzászólásokat 🙂

Várom még a véleményeket

6-os nekem már most is bejönnek az ilyen ruhák 😄

2023. szept. 20. 10:33
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
De azzal talán még várj. Ehez már kell pasi vagy egy kocsi mert ha hoppon maradsz valamiért kellemetlen lehet benne haza buszozni,ismerve az éjszakai járatok utazó közöslnségét.
2023. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

Nekem pl bejön az a pink minirucis anyag a kérdésben.. amúgy ki van a képen? :D


De kezdésnek lehet sok lesz, mert ez az a kinézet amiben "mindenki" meg akar majd kúrni, lehetőleg azonnal. :D :D :D

2023. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!