Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ilyenben elmenni...

Mennyire gáz ilyenben elmenni a budapest parkba, koncertre? Ha normálisan akarok kinézni

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, és nem tudom eldönteni hogy gáz-e

Link:

[link]



2021. aug. 13. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem alapból az az elvem, hogy koncertre szandálban nem megyek, mert rátaposnak/ráugranak a lábamra.

Ehhez még hozzájön, hogy mindig furcsán néztem, amikor városban ilyen túraszandálban jár az ember. Persze kényelmes az ilyen, de szerintem rondák, és városban nem mászkál annyit egy átlag ember, hogy egy ekkora szintű tartás kelljen mint amit ezek a szandálok adnak.

Szóval szerintem kicsit gáz, de ha látok egy vadidegent egy koncerten ilyenben, leszrom, hogy ebben van és nekem nem tetszik, és foglalkozok a saját dolgommal.

2021. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Nem gáz kicsitsem, ha egy lány tetszik akkor nem érdekel mi van rajta, és szerintem még jól is állna. De nőies szandálok jobbak :)
2021. aug. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami nőies. De sokan hordanak hasonlót. Nem hiszem, hogy gáz lenne, csak nem szexis.
2021. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!