Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg bolond vagyok, amiatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bolond vagyok, amiatt mert 1 éve együtt vagyok a pasimmal,és nem volt hagyományos szex? Fitymafékje van,és nem megy el vele dokihoz, így szex sincs.

Figyelt kérdés
1 éve nem történt köztünk semmi,amióta vele vagyok,és én mégis türelmesen várok,pedig Isten igazából szerelmes sem vagyok bele..akkor mégis miért nem hagyom el?Főzök,mosok,takarítok,mindent csinálok,mintha normális pár lennénk,csak épp szex nincsen köztünk. Nekem néha azért lenne rá igényem( ritkán), de akkor is csak orális szex van,és az kevés.Ennek ellenére mégsem hagytam el eddig...és megcsalni sem akarom,nem is lennék rá képes.Mi lehet velem a baj?Hiszen maga a kapcsolat sem jó,mert milliószor veszekszünk, de 1 év után mégis itt vagyok..
2023. szept. 21. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Legszebb éveset pazarlód el egy idióta önző pasira
2023. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Mivan?? Te hülye vagy... 😄
2023. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pedig,ez szóról szóra így igaz. Ennek ellenére mégsem vagyok képes sem elhagyni,sem megcsalni.
2023. szept. 21. 17:43
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Akkor legyél hülye

Elsorvadsz egy pasi mellett aki nyúlbéla megműttetni magát

Házi cseléd és szopós szakhája vagy .

De ha Nő lennél neki akkor tenné azért h meg tudjon pakolni rendesen

Nem elég a nyelv meg az új kell oda puniba a fsz is


N

2023. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Melyik korosztály, lehet tudni?
2023. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Az komoly. De ha neked így jó akkor egészségedre.
2023. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Sok boldogságot...
2023. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szakítsd el a fitymafékét,és megoldódik a problémád.
2023. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Neki sincsen túl nagy igénye rá,ez a ciki. Inkább masztizik magában,és le van tudva. Van amikor engem is zavar, de van amikor meg egyáltalán nem foglalkozom vele. Nem vagyok aszexuális, mégis elvagyok szex nélkül jó darabig. Aztán meg úgy is elmenne a kedvem a sok veszekedés miatt is,mire sor kerülne a dologra.
2023. szept. 21. 23:17
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom pontosan mit jelent ez a fitymafékes probléma, de gondolom az is megnyújtható, ahogy a fitymaszükület is kitágítható. Amugy meg nekem ugy tűnik, itt inkább a kapcsolattal van probléma, nem a pénisszel.
2023. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!