Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk!! Hogyan szedjek fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!! Hogyan szedjek fel egy lányt egy éjszakára, ha nem vagyok a legszebb?

Figyelt kérdés

2023. szept. 21. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalommal, intelligenciával, próbáld meg megnevettetni és akár szóban felizgatni/flörtölni vele. Alapvetően, ha ráérzel és megtalálod vele a közös érdeklődést és a hangot (itt most nem olyat kell képzelni, hogy ecseteled neki, hogyan dugnád szét) akkor be fog nedvesedni már a beszélgetés alatt. Mint ahogy neked tudnak olyat mondani a nők amitől feláll, így férfiként is lehet olyat mondani egy nőnek amitől nedves lesz.


Ami a nehéz része ennek, hogy nincs tanulható recept rá, mert erre rá kell érezni és spontánnak kell lenni. De ha nem vagy bunkó és nem faggatod, meg tisztelettel beszélsz vele és érezteted, hogy nem ítélkezel, ha meg meri mutatni a szexualitását akkor szerintem menni fog. Meg persze ne is az legyen, hogy azt érzi a lány, hogy sóvárogsz a punci után és bármelyik útba esőbe belelógatnád.

2023. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Legyél magabiztos, menj oda sok lányhoz aki tetszik. Senki nem megy oda hozzájuk manapság, ezzel leveszed a lábukról őket.
2023. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok épp a legszebb, de nem is mondanám magam csúnyának, de aggódok, mert már mondták nekem hogy miért vagy még szűz meg ilyenek
2023. szept. 21. 20:33
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

#3


Ha egy nő bunkó megjegyzést tesz, akkor fogod és ott hagyod. Nem puncsolsz tovább. Alap szabály!

2023. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Fizesd ki a tarifát.
2023. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mert olyan 10/5-6-ot mondták rám, de full kezdő vagyok csajozás terén
2023. szept. 21. 20:47
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha 10/5-6 vagy, akkor azt jelenti, hogy átlagos. Magyarul ha kicsit összeszednéd magad, lenne esélyed. Viszont az önbizalomhiányos picsogó kétségbeesett fiúk nem kellenek a nőknek
2023. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Valami tanács, hogy hogyan menjen jobban?
2023. szept. 21. 20:53
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyéjszakát akarsz? Szűzként? A csajok akik hagyják magukat felszedni így elvárják, hogy tapasztalt legyél és kielégüljenek ők is. Prosti, vagy rendes párkapcsolat jöhet szóba
2023. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Pééénzzzzzz
2023. szept. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!