Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom pénisze nem esztétikus és emiatt kicsit undorodom tőle?

Figyelt kérdés

Nem a higiéniával van probléma, rendesen tisztálkodik és amúgy vonzó pasi… De az a helyzet, hogy nagyon nagyon hosszú a péniszén a fityma, utána olvastam és ez egy ilyen ártalmatlan rendellenesség lehet… Amikor teljesen merev a pénisze, akkor is olyan mintha jóval nagyobb lenne a “csomagolás” mint maga a szerszám és nem tudom hogy miért de engem a fityma “szottyos” állaga mindig is undorított, neki meg hatalmas. Amikor merev neki, akkor is bőven túllóg a fitymája a makkjánál. Nincs fitymaszűkülete, hátra lehet húzni a bőrt, de ott is kell tartani, különben egy idő után vissza csúszik.


Aktusnál nyílván nem zavar (meg amúgy óvszert használunk), de orálnál nem tudom szebben mondani, nekem undorító.


Mit kéne csinálnom? Ez így nagyon zavaró, különben meg nagyon vonzó férfi, semmilyen más részével nincsen bajom.



2023. szept. 23. 22:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező


Szopizni szeretnél , ha a makkja làtszana neki az elején mikor màr meredezik neki?

2023. szept. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg ha punciról lenne szó és az átlagnál nagyobb nagyajkakról, akkor mindenki azt írná, hogy el kell fogadni…
2023. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

2 megoldàs van.


1.szakìtasz vele.

2.Rà veszed, hogy műtesse meg a pèniszèt. Körbe tudjàk metèlni ès utàna olyan lesz amit szeretnèl.


A kèrdès az, hogy neki megèri-e ekkora àldozatot hoznia miattad.


Te àt műtetnèd a puncidat, ha közölnè, hogy nem tetszik mert az ajkak tùl nagyok vagy kicsik??


Szerintem megsèrtődnèl ès szakìtanàl.

2023. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
66%
Engem kellene leszopnod inkább, nekem szép a csajok szerint!
2023. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 szellkriszta ***** válasza:
100%

Együttérzek, én is voltam hasonló szituban.

1-esnek igaza van, engem is az orál miatt zavart, ami meg kell nekik.

A megbeszélés jó ötlet, de légy nagyon figyelmes, mert a pasid nem tudom hogy jelzi, ha megsértődik. 13-as, 16-oson meglepődtem, h ilyen ffi is van?! Az én párom minenesetre először látványosan egyetértett velem, aztán újra meg újra kihátrált.


Nekem 1.-ször csak arra sikerült rávennem, h tartsa hátrahúzva. Amikor lelkes volt, még le is ragtapaszozta :) Meg én sem voltam hajlandó húzogatni neki, hadd lássa, h lehet másképp is, nemcsak a saját bőrkéjével szeretkezhet.

Ill. ha visszakozott, sosem kértem számon, és elmondtam, h szőröstül-bőröstül szeretem.

Szóval nem értek egyet 23-assal, ne állítsad választás elé, ez egy folyamat mindkettőtöknek.


Végül nálunk azt mondta nekem a párom, h komolyan elgondolkozik a körülmetélésen (pontosabban ezt a szót ki se mondhattam, csak a "műtét-et), ha én cserébe komolyan elgondolkozok, mi szeretnivaló van a fitymáján.


Amikor 3,5 évvel később tényleg körül lett metélve, már én sajnáltam... Jó volt megismerni mindkét módon.

2023. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!