Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom pénisze nem esztétikus és emiatt kicsit undorodom tőle?

Figyelt kérdés

Nem a higiéniával van probléma, rendesen tisztálkodik és amúgy vonzó pasi… De az a helyzet, hogy nagyon nagyon hosszú a péniszén a fityma, utána olvastam és ez egy ilyen ártalmatlan rendellenesség lehet… Amikor teljesen merev a pénisze, akkor is olyan mintha jóval nagyobb lenne a “csomagolás” mint maga a szerszám és nem tudom hogy miért de engem a fityma “szottyos” állaga mindig is undorított, neki meg hatalmas. Amikor merev neki, akkor is bőven túllóg a fitymája a makkjánál. Nincs fitymaszűkülete, hátra lehet húzni a bőrt, de ott is kell tartani, különben egy idő után vissza csúszik.


Aktusnál nyílván nem zavar (meg amúgy óvszert használunk), de orálnál nem tudom szebben mondani, nekem undorító.


Mit kéne csinálnom? Ez így nagyon zavaró, különben meg nagyon vonzó férfi, semmilyen más részével nincsen bajom.



2023. szept. 23. 22:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%
Ne orálozz. Ennyi
2023. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

Hát az élet így tesz igazságot. Nekem az arcom nem 10/10, de a péniszem esztétikus, normál méretű és több lány szerint is legalább dobogós.


De mondok valami hasznosat is: kérdezd meg nem akarja-e körülmetéltetni magát. Ha kérdezi miért akkor megmondod hogy te úgy (ezt a szót használd pontosan) önfeledtebben tudnál játszani vele.

2023. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Valóban nem til szerencsés adottság. Ez van, elfogadod ot így?!
2023. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
25%
Undorító 🤮 nekem nem kéne ilyen pasi....
2023. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg bemagyarázni magadnak, hogy jó ez így is. Ha eleget gondolod ezt, lehet, hogy elhiszed, és kevésbé fog zavarni.

Persze csak akkor, ha mindenképp vele akarsz maradni.

2023. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem metéltesd körül, akkor szebb lesz!
2023. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Fú gyerekek, valaki nagyon frusztrált 🤭
2023. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
Beszéld meg vele, hogy plasztikáltassa meg.
2023. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem kötelező teljesen körülmetéltetni vannak más megoldások is amivel megmarad a fitymája csak rövidebb lesz.

Viszont a férfiak 99%a nem fog emiatt orvoshoz menni es műtetni magát pláne ha őt nem zavarja.

Nincs erre a kérdésre jó válasz.

Magától nem lesz ott kevesebb bőr sőt idősödve majd még ereszkedik is méginkább lógni nyúlni fog. Ha még új a barátod akkor van esély rá, hogy idővel megszokod.

2023. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24%

Micsoda problémák ....

Akkor ne szopjad.

2023. szept. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!