Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más barátnője is csinálja ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más barátnője is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Mondjuk simán kiveri a farkam a barátnőm és az êlvezés után még jó darabig húzogatja. Miért szeretik ezt a csajok csinálni? Mert fiúként ugye ez kevésbé kellemes. Nyilván ezt a barátnőmmel kell megbeszélnem de engem az érdekel most hogy másnál is van e ilyen?

2023. szept. 24. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a párom szeret “kínozni”
2023. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nőfüggő az én barátnőm pl. olyan volt hogy mikor elélveztem abban a pillanatban abbahagyta, még az élvezés közben. Kb 4-5 alkalom után mondtam neki hogy ez azért jobb ha élvezés közben még erősen húzogatja meg utána még egy kicsit.

Azt mondta az előző pasija sose szólt neki emiatt, pedig sokszor csinálta.


Sztem egyszerűen arról van szó h kitalál vmit esetleg vki mondta neki és amíg nem szólsz neki hogy ez így nem jó, addig ő nem tudhatja.

2023. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, hogy mivel nekem nőként nincs péniszem, nem tudom kinek mikor mi esik jól. Pláne, hogy nem vagyunk egyformák. Ezért kell megmondanod neki, hogy mi esik jól és megkérni arra ami neked jó.:)
2023. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak fiúk, akik meg pont ezt várják el, és mondjuk lehet, hogy előtte olyan fiúkkal volt.
2023. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm büntetésből csinálja ezt, ha túl hamar elélvezek. Élvezés után egy perccel nekem szuper érzékeny lesz és nagyon kellemetlen. 5 perc után könyörgök hogy álljon le.
2023. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
A száj nem csak az orálra jó, hanem arra is, hogy meg tudja beszélni egymással a pár, hogy kinek mi a jó, és mi nem.
2023. szept. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!