Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítsak a vőlegényemmel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a vőlegényemmel a kis pénisze miatt?

Figyelt kérdés

Másfél éve járunk, megkérte a kezemet. Meggondolatlanul igent mondtam, de most bizonytalan vagyok.

A pénisze nagyon kicsi, 13 cm csak, nem érzem rendesen. Orális szexben sem jó, hiába mondom hogy szeretem, nem úgy csinálja. Képtelen megtanulni.

Nagyon frusztrált vagyok már, nem tudom mit tegyek. Sajnos felelősséggel tartozom a szüleink iránt is. Ismerik egymást és nagyon örülnek a kapcsolatunknak, tervezik a jövőnket ők is.

Most mit mondjak a szülőknek, rokonoknak, ha szakítok? Nem mondhatom el az igazságot.

Félre ne értsétek, nem kell nekem hatalmas, de szeretném érezni és szeretném ha hüvelyi orgazmusom lenne. Sajnos vele még soha nem volt.



2023. szept. 26. 20:06
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
45%
Számodra milyen az ideális méret?
2023. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj, hogy magad sem tudod mit szeretnél. A hiba a te készülékedben van. N
2023. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
80%

Akinek kétségei vannak annak az ne házasodjon.

Borítékolható hogy meg fogod csalni.

Nem szülők fognak együttélni hanem ti.

A 13 cm a pasik 60% ának van. Szóval keress olyat aki nagyfarkú, normális, és te is kellesz neki.

2023. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
0%
13cm esetleg 10%-nak de lehet túl sokat mondtam. Legtöbb pasinak simán megvan 16-17cm. Nagyobb már kicsit ritkásabb.
2023. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell itt lóméretezni. Egy sima átlag feletti méret kell neki.
2023. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
94%

"jó ember", "jó lesz a gyerekekhez" - aham s hol marad a szenvedély, a tűz? Merthogy a nélkül nincs boldog kapcsolat. Amiről te beszélsz az un. érdekszövetség. Egyenes út a kapcsolat kihűléséhez, hogy pár év múlva lakótársakká degradáljátok magatokat egymás mellett.

Jó szex nélkül nincs jó kapcsolat! Az is igaz, hogy csak a jó szex meg nem elég egy jó kapcsolathoz. Azaz nem vagy/vagy hanem ÉS a viszony (jó szex ÉS emberileg normális viszony) - na abból lesz valami, ebből csak válás, boldogtalanság.

2023. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
78%

24

Én nem ezt tapasztaltam, pedig rengeteg pasival volt dolgom. A 15 feletti ritka volt és az már jónak számított.

De egy nő nagyon tág akkor nehéz dolga lesz, vagy megelégszik azzal ami van.

2023. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
11%
Érdekes redditen nem ezt lehet tapasztalni. Rengetegnek simán 7 inch körüli vagy feletti. A 20cm és afölötti már valóban ritka.
2023. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
90%
Nem a pénisszel van itt a baj hanem hogy nem szereted ezt a férfit egyértelmű. Engedd el őt.
2023. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
59%
Gyanítom inkább a kapcsolattal van gond, mert szexelni kb 100 féle képpen lehetne a dugáson kivűl.
2023. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!