Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítsak a vőlegényemmel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a vőlegényemmel a kis pénisze miatt?

Figyelt kérdés

Másfél éve járunk, megkérte a kezemet. Meggondolatlanul igent mondtam, de most bizonytalan vagyok.

A pénisze nagyon kicsi, 13 cm csak, nem érzem rendesen. Orális szexben sem jó, hiába mondom hogy szeretem, nem úgy csinálja. Képtelen megtanulni.

Nagyon frusztrált vagyok már, nem tudom mit tegyek. Sajnos felelősséggel tartozom a szüleink iránt is. Ismerik egymást és nagyon örülnek a kapcsolatunknak, tervezik a jövőnket ők is.

Most mit mondjak a szülőknek, rokonoknak, ha szakítok? Nem mondhatom el az igazságot.

Félre ne értsétek, nem kell nekem hatalmas, de szeretném érezni és szeretném ha hüvelyi orgazmusom lenne. Sajnos vele még soha nem volt.



2023. szept. 26. 20:06
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
89%

Nem tartozol semmivel a szülőknek. Nem a te dolgod boldoggá tenni őket.


Nem szereted a barátod, ő meg nem elégít ki téged és nem is figyel rád, ha nem képes felfogni, hogy csinálj, hiába mondod neki.. Mégis miért lennél vele??

2023. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
97%
Én ezt a kérdést teljesen elhittem.
2023. szept. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem szakítasz vele, akkor esküvő után válás lesz ebből. Nem értem miért sietnek ennyire az emberek. Először együtt kell élni és ha úgy is minden jó, akkor lehet házasodni.
2023. szept. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
98%
Válás lesz vagy megcsalás. Ha tudsz azzal élni, hogy szeretőt fogsz tartani, akkor menj hozzá.
2023. szept. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 menta34 ***** válasza:
90%

Technikailag nem kevés a 13cm hossz, ha vékony is az inkább.

Ugyanakkor a szex fejben dől el...

Ebben az állapotban semmiképp ne menj hozzá. Jelenleg mindenképp bukó pályán vagy, aminek nagy előnye, hogy bármit teszel nagyobbat már nem bukhatsz, mondhatni nincs vesztenivalód. Ha van eszed ezt mocskosul kihasználod most a szexben. Minimális tapintatra szükséged van azért, tehát ne azzal kezd, hogy a méretét szapulod - ellenben egy kis elégedetlenségnek hangot adva kinyithatod a szádat keményen, gátlástalanul, önzően, ledominálhatod és megkövetelheted azt a nyalást amit eddig nem kaptál tőle meg, nyugodtan vond meg tőle az ő élvezetét addig amíg nem lesz jó.

Persze kérdezheted, hogy miért lenne jó ez neked? Több okból is. Megkaphatod ami hiányzik, hamar rájöhetsz, hogy nyomás alatt tud-e fejlődni - lesz-e jobb vagy nem, a vőlegényed is tanul, illetve és leginkább áttörhetsz olyan gátakat amitől a szex mocskosabb ezzel egyszer s mind izgalmasabb lesz ami hatni fog arra amitől fejben dől el a hüvelyi orgazmusod.


(47F)

2023. szept. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
39%

Ez a kérdés Oscart érdemel.


Ja nem is, mert kamu.

2023. szept. 27. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
95%
Ennyit arról, hogy nem a méret számít
2023. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
76%
Hát van akinek a méret számít mert ahogy van nagy pénisz, nagy széles vagina is van.
2023. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
0%

Én lepontoztalak téged,mert te is lepontoztál engem.

Remélem anyád csuklik?

2023. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
78%
Felesleges itt pörögni, a kérdező le se sz@rja a válaszainkat.
2023. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!