Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szűz lánnyal szexelni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szűz lánnyal szexelni? Közel sem olyan jó mint aki már elvesztette?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy szűz csajjal, ő mondta el hogy az. Mondogatja hogy lehet csalódás lenne vele az ágyban, amiért szűz.

Szerintetek milyen egy szűz csajjal az ágyban?

Sosem volt szűz csajjal tapasztalatom



2023. szept. 27. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt negatív és pozitív tapasztalatom is szűz lánnyal és nem szűzzel is. Nem ezen múlik. Ha azt mondogatja, hogy csalódás lesz és hasonlók, húzza az időt, akkor vagy vársz rá, vagy jobb offolni egy idő után, mert még nagyon nem érett meg erre.
2023. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egy egyéjszakásban csak utólag mondta meg a lány, hogy szűz volt. Azt észrevettem, hogy kicsit bénázik, meg zavarban van, de ilyen máskor is volt. Messze nem ez volt a legrosszabb élményem. Azt sajnálom, hogy nem mondta meg előre, mert akkor nyilván jobban figyeltem volna rá, így csak részegen megdugtam...
2023. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezett izgató. Persze az tud segíteni ha előtte már kipróbált ezt azt
2023. szept. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
“ Mondogatja hogy lehet csalódás lenne vele az ágyban, amiért szűz.” Ha van egy kis eszed, akkor ilyenkor kell mondani, hogy jaj nem is biztos jó lesz, hisz olyan szép vagy, és kedves!
2023. okt. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt aki szűz létére egy vadmacska volt, volt aki gyenge. Persze az első szex esetében igazi orgazmust nagyon ritkán elérni
2023. okt. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mondogatja, akkor önbizalomhiányos.

Viszont ha sikerül áttörnöd ezt a gátat benne, akkor egy nagyon felszabadult csajt nyerhetsz.

Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2023. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!