Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Selejtesnek számít egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejtesnek számít egy nő azért, mert nem tudja elérni a hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés

2023. szept. 27. 21:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem számít annak.
2023. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég gáz, ja.
2023. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezö, milyen nemü vagy? Hogy lehet ekkora ökörséget kérdezni????
2023. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Selejtesnek számit az a férfi, akinek nincs 20cm-es farka? Kb ugyan olyan kérdés..
2023. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3# nő vagyok.

Azért kérdeztem ekkora "hülyeséget", mert néhány partnerem hisztizett és teljesen fel volt háborodva, hogy szex közben rásegítek csiklóval és nem az ő farkától megyek el mikor (állításuk szetint) az eddigi összes partnerük elment hüvellyel. És ez hagyott bennem egy kis kétséget, hogy lehet hogy selejtes vagyok emiatt.

Meg gyakorin is olvastam pár kérdést, ahol szinte csak olyan válaszok vannak hogy mindenkinek hüvelyi orgazmusa van (akár többször is) és a csiklós orgazmust lealacsonyítják.

2023. szept. 27. 21:25
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom, milyen kérdéseket olvastál el akkor, de szerintem sokkal többször előjön, hogy sokaknak fontos pl a nyalás,mert csak csiklóval tudnak elmenni, mint az, hogy mindenkinek is kötelező a hüvelyi orgazmus.

Arra a nők kb 30-40%-a képes tudtommal.


Kretén palikkal futottál össze.

2023. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
91%
Én lány vagyok, és nekem sem csiklós, sem hüvelyi nem volt még.
2023. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Privátra:


Szia


Akkor ritka paraszt pasikat fogtál ki..Miért lennél selejtes..Sőt az hogy rásegitesz mutatja hogy ismered a tested?Hány éves vagy?Mostani pasid mondta?



25 vagyok. Jelenleg nincs párom. Exem volt felháborodva meg 2 szexkapcsolatos pasim.

2023. szept. 27. 21:31
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Akkor én is az vagyok🤭

Amúgy szerintem nem. Akinek meg minden nője elment úgy ott lehet sejthető némi kamu. Mármint ezzel nem azt mondom hogy biztos, de a női orgazmust meg lehet játszani. Igen, tudunk olyan hangokat kiadni és igen, a hüvelyünket is össze tudjuk ritmusosan szorítani.

2023. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Szia Kérdező !

Nekem volt egy ilyen bnom aki azt állította hogy nem tud el élvezni szeretkezés közbe!

Elég sok mindent kipróbáltuk tabletta krém stb..

Mit a isten egyszer szeretkezés közbe elkezdett sziszegni egyre gyorsabban meg mondta h abba ne hadjam (máskor nem csinált ilyet )

És a végén annyit

Mondott sikerült elmennem köszönöm.

Sajnos egyszer fordult elő .

2023. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!