Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Deep anál játék tapasztalatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deep anál játék tapasztalatok valakinél?

Figyelt kérdés

Izgatnak az anál szexjátékok, szoktam is ilyen témájú filmeket nézni.

Az érdekelne hogy ha valakinek bedugja a partnere a karját könyékig vagy tovább az milyen káros lehet. Nekem a párom ha bedugja pár ujját is izgató de kipróbálnám tovább is. Jó lenne ha gyakorlati tapasztalattal rendelkezők írnának.



2023. okt. 1. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a deep anál ?
2023. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem eddig a 25 centis dildóm volt bent legmélyebben, de annál nagyobbat nem mernék használni. Szerintem veszélyes. N
2023. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Veszélyes mert perforálódhat a bél és akkor nincs többé anál, de kakilás se mert jön a stomazsák és bevarrt ánusz.
2023. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem eddig 55 cm hosszu dildo volt a max de nagyon puha volt es ha kello odafigyelessel csinalod nem lessz bajod akarki akarmit is mond.
2023. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esszel csinálja az ember nem lesz gond. Ez is olyan mint bármi más. Nincs káros hatás meg ilyen hülyeségek. Tapasztalat. L
2023. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Imádom a deep anált. 40-50-60-70 ceni mélyre is. Vastagságtol függően. 26L
2023. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Aki csinálta már: milyen érzés? Mit érzel abból, ha 20-40-50 cm-nyi benned van?
2023. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6# vagyok. Nagyon izgató számomra. Az a legjobban, ha látom a hasamon ahogy jár bennem valami. Kidudorodik ahogy mozog. Az érzés meg extra kéjes. Mintha egy óriási farok dugna amit már szinte a melleim közt érzek úgy hogy átdugta az egész testem szinte.
márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!