Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lányként van olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányként van olyan aki vonzónak tart másik lányt? Esetleg be is vállalná vagy csak gondolat szintjén?

Figyelt kérdés
2023. okt. 2. 05:22
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Akkor már nem az. A beteg fantázia már komoly jel.
2023. okt. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem mindenapos dologra gondoltam, hanem néha biztos összefut valaki utcán akárhol olyannal aki tetszik.

Nekem pasiként is van olyan (ritkán) hogy vonzónak találok egy pasit, de többről semmiképpen nem lesz szó!

Pasival semmiképp!!

2023. okt. 2. 05:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem fordult még ilyen elő velem és nem is fog.

Látom ha szép egy nő, de vonzalmat semmilyen szinten nem érzek iránta.

2023. okt. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagyok. Ettől még van szépérzékem, meg tudok különböztetni egy szép nőt egy csúnyától. Van róla valami elképzelésem, milyen egy szexuálisan vonzó nő, hiszen ha nem lenne véleményem, én se tudnék pl. szexin felöltözni. De vonzalmat nem érzek a szexisnek, csinosnak tartott nők felé sem.
2023. okt. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én múltkor egy nyilvános wc-re vártam és egy gyönyörű lány jött ki.

Igaziból olyan hangosan bukott ki belőlem, hogy "Úristen de szép vagy!". Ő megilletődve mosolyogva megköszönte.

Nem akartam zavarba hozni, de annyira gyönyörű volt... De szexuálisan semmit nem tudnék érezni iránta se.

19l

2023. okt. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Mos mi nők meg mondjuk h xyz lány csinos szép stb ..

De ha heterok vagyunk nem bújunk vele ágyba még fantázia szinten se mert jó a csaj

Ha már ez megfordul a fejben nem hetero vagy hanem biszex .


Olyan nem létezik h kíváncsi


29N/bi

2023. okt. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondolat szinten.
2023. okt. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan, hogy kíváncsi, én például a gyerekkori barátnőmmel próbáltam ki, mert szépnek tartottuk egymást, és kíváncsiak voltunk, hogy milyen lenne. Nem ismételtük meg, mert rájöttünk mindketten, hogy nem olyan, mint amilyennek elképzeltük. Tök heterók vagyunk, azóta sem volt dolgunk nővel.
2023. okt. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

egyszer a csajom egyik baratnoje egy buliban odajott hozzam es elkezdte sorolni, hogy mennyire gyonyoru a csajom es o annyira meg akarja csokolni...

mondtam neki, miert ne? en megengedem:) sot.


odament hozza, elkezdtek tancolni, valamit beszeltek aztan elkezdtek csokolozni.

a csajom hetero, de ott azon az eseten poenbol smaroltak.

nekem nagyon bejott, de sajna nem volt folytatas azota sem

2023. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!