Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mitől lehet hogy alig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől lehet hogy alig érzem a farkam ha szexelek egy nővel?

Figyelt kérdés
Egy normális hozzáértő ember meg tudná mondani ha van itt egyáltalán ilyen hogy miért van az, hogy aktus közben szinte semmit nem érzek?Egyszerűen nem érzem hogy benne vagyok a csajban,főleg hogy mindig gumival csináljuk.Ő már rég elélvezett meg oda vissza van a farkamtól,én meg szinte semmit nem érzek,órákig tudnám dugni anélkül hogy elélveznék.Ha viszont nyalja a csaj a makkom gumi nélkül akkor sem érzem.Ha nagyon rákoncentrálok és nézem is hogy ténylegesen nyalja a makkom csak akkor érzem de azt is épphogy,nagyon halványan.Ez mitől lehet? Régen éreztem mindent normálisan,főleg ha a nyelvére tette a makkom meg még jól végig is dörzsölte rajta a szerszámot.De mostanában az utóbbi 1 évben meg szinte semmit nem érzek.Ez valami kezdődő idegrendszeri probléma jele lehet? A kezem is sokat remeg indokolatlanul.

2023. okt. 2. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Urológus.
2023. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Sokat hokiztál.
2023. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Orvoshoz fordulnék minél hamarabb! Ez nem játék...
2023. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Második válaszoló:Ha tudom hogy csaj lesz a dologban akkor előző nap már nem verem ki.De amúgy tényleg sokat hokizom.
2023. okt. 2. 18:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem mindegy az sem mennyire feszül a pénisz a hüvelyfalnak. Most itt nem akarok karogni hogy re vagy kicsi vagy ő a tág. Másrészt az óvszer. Milyen fajtát használsz?


Korábban mit használtál?


Hadmadrészt maszturbácios szokások hogy változtak? Fitymád megvan? Milyen gyógyszereket szedsz...?

2023. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazából voltam olyannal is akinek akkora barlangja volt hogy a 2 kocsimmal be tudtam volna állni és még maradt is volna hely.Én csak Harangozó Teriként tartottam nyílván a telefonban,amúgy Cintia volt a keresztneve.De még az is élvezte,szóval kicsi nem lehet a szerszám.A mostani partnerem szűk,visítozik is rendesen dugás közben.Durexet használok mindig,közepesen vastag.


Ugyan azt az óvszert használom sok éve.


Hokizós szokások annyiban változtak hogy napi szinten csinálom,van hogy többször is,mivel sokat vagyok egyedül és nagy a szexuális étvágyam így közel a 30 hoz is.A fitymám megvan.Vérnyomáscsökkentőt szedek meg némi multivitamint,magnéziummal.

2023. okt. 2. 19:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A sok hoki az oka. A kezed azért mégsem annyira puha, lágy vagy minek mondjam mint a punci. Mivel naponta akár többször is kivered a relatíve kemény kezeddel így már nem olyan érzékeny a puncira. Abba kell hagyni a faszverést de még akkor is eltart egy jó ideig amíg visszaáll normál érzékenységre. És a jó ideig az nem napokban mérhető. Simán hónapokban. Viszont ha nem hagyod abba akkor sosem fogod élvezni a puncit. Szóval te döntesz.
2023. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is sokat verem, de volt, hogy az exemmel nem voltam egy hétig, és egy reggel gyors kefélést akartunk, aminek a vége kb fél perc lett részemről :/
2023. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na ezt nem gondoltam volna hogy a kezem keménységét megszokja a farkam,pedig amúgy logikusan gondolkozva van benne valami...Köszi,lehet tényleg ez a gond.
2023. okt. 2. 20:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Én napi 2-3x is kiverem és még este dugok a párommal és nem órákig vergődök rajta mert egyszerűen kívánom, akarom őt.. a farkam 3 kiadós orgia után én sem érzem eléggé, de az inger jön és lövök ahová kéri 5-10 percen belül... ha kívánod a csajt és férfi vagy akkor nem tunkolod órákig lankandó pöccsel. Azért itt ne anyázzál nekem, attól még ha anyázol akkor is homi vagy ha az vagy...
2023. okt. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!