Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kolis fiúkat kérdezem: ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolis fiúkat kérdezem: ahol nincs a szobához külön fürdő, hanem nagy közös fiú zuhanyzó van, ott minden srác meztelen szokott tusolni? Senki sem szégyenlős? Nem cikizik ki ha valakinek pl.kicsi vagy metélt farka van?

Figyelt kérdés
2023. okt. 3. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen van egy metélt srác, de nem b@sztatjuk mert, régebben gyúrt, most meg muay-thaiozik.
2023. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül, nem ciki. Max téged zavar mást nem érdekel
2023. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Mert hogy lehet még? Esőkabátban?
2023. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
5-6 éve laktam koliban, és igen, így zuhanyoztunk. Én is körül vagyok metélve, soha sem szóltak be. Sem a koliban, sem az edzőteremben, sem kamaszkorban edzések után. Nekem sem volt ingerenciám hogy bárkit bármiért piszkáljak. Egyébként nem a körülmetélés (vagy a kis farok) a legcikibb másság, sőt az már mondhatni fel sem tűnik az embereknek. Sokkal durvább dolgokat is látni egy publikus zuhanyzóban. A pö_söd miatt ne parázz. :D
2023. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 Kíváncsivá tettél. :D Miket látni?
2023. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl valaki odaszart a zuhanyba..😆
2023. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es mond valamit!


Ha belegondolok, nekem se jutna eszembe bárkit bármiért is piszkálni. Se azért mert metélt, se azért mert szőrös vagy szőrtelen, se azért ha kisebb vagy nagyobb stb...


Szóval nem kell parázni. Azért viszont cikizhetnek, ha fürdőgatyában zuhanyzol.

2023. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 Bőrhibák, bőrelváltozások, kisebb-nagyobb daganatok, extrém testszőrzetek, extrém testékszerek intim területen, stb. Mondjuk egyik esetén sincs joga senkinek belepofá_ni a másik magánügyeibe, de közel sem egy körülmetélt vagy éppen <10cm pénisz az ami a legfeltűnőbb ott ahol sok emberrel találkozol ruha nélkül. A személyes higiénia hiánya engem sokkal jobban ki tud akasztani mint ezek. Főleg ha már szemmel látható nyoma is van. Mert ilyen emberek is vannak, még egy kollégiumban is.
2023. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
A kis farok az lankadtan tudtommal nem sokat jelent.
2023. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Edzőteremben, strandon is meztelenül zuhanyzol nem fürdőgatyában állsz a tus alá. Van a másiknak is farka - ki hitte volna? :D A b.zikon kívül senkit sem érdekel.
2023. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!