Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a szexkapcsolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szexkapcsolatokról? Túl szélsőséges, vagy pont az ami kéne?

Figyelt kérdés

Mikor érzitek szükségét? Fiatalabbal vagy idősebbel?

22/F



2023. okt. 5. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most érzem szükségét és ezért gyakorlom is :)


19/L

2023. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt így 50 éves férfiként nyilván el tudnám képzelni egy 30-35 éves szép, intelligens nővel, ahol mindkét fél tudja, hogy miről van szó és mit akar.

Általánosságban azonban azt tapasztaltam sokszor ilyen szexkapcsolatoknál, hogy zsákutca, vagy jön harmadik a képbe, vagy az egyik elkezd többet érezni/ belegondolni, szóval csak ritkán jön össze úgy, ahogy ideális lenne....

2023. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Férfi nyugodtan büszke lehet arra, ha egész jó nőket sikerül erre befűznie. De jellemzően hozzá képest gyengébb nőkkel jön ez csak össze.


Nőnek meg szégyellnie kell, ha ebbe belemegy. Nőt az motivál erre, hogy erre kaphatja meg a számára még elérhető legvonzóbb férfiakat.

2023. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Házasság és az alapját adó szerelem nélkül állatias, bűnös és romboló. Feltalálták az önfegyelmet! F
2023. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek tartom.
2023. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor otthon nem kapom meg amire vágyom. Kellő figyelem, kedvesség, és sex.

Kettő szeretem érezni, hogy a férjem mellett más is vonzónak tart még.

2023. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a mai világban már nem ritka. Inkább csinálja ezt szingliként fiatalon az ember, mint 10 év házasság után. 23/L
2023. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amint találok valakit rá tuti csinálnám, kortól függetlenül 24F
2023. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt mindenki döntse el saját maga, hogy neki mi a jó.

Függ az aktuális élethelyzettől is.

Volt már többször, hogy jól éreztem magam férfiként szexkapcsolatban, közösen töltött idővel, programokkal is.

2023. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legjobb :) barátság extràkal

Elég rég óta megy nálam így

26/L

2023. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!