Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom (férfi) ritkán/ nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (férfi) ritkán/ nem élvez el szex közben. Miért? A párkapcsolatunkban semmi probléma nincsen, kb. kétnaponta van aktus. Viszont borzasztóan megdolgoz engem. Általában több mint háromnegyed órán át tart.

Figyelt kérdés

(Jelentős részben én dolgozom)

Az előző párkapcsolatában (elmondása szerint) kb. 5 perc elég volt neki. Most viszont ennyi idő alatt sem, pedig fiatalabb vagyok előző partnerénél és jobban is tetszem neki. (elviekben)

Mi lehet a probléma? Sokszor 45 perc után megunom, elfaradok és teljesen elmegy a kedvem az egésztől. (általában látom rajta hogy folytatná viszont nekem ennyi idő után már nincs meg az érzés)


2023. okt. 5. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%

Az impotensek potenciazavarosak ilyenek hogy több órás izzadás mire eltudnak menni.

A pr.stik vendegseregének 90%- a ilyen pasikbol áll.

Mert ezt nemigen vállalja senki hogy órákat ugráljon oralozzon akrobatikazzon vert izzadva pár cseppért végre.

Baromi idegesito amikor a szex nem élvezet hanem munka a pasin.

2023. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Máskor meg az a bajotok,hogy 5 perc alatt vége.
2023. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2. Hat én csak annyit szeretnék hogy legalább fél óra után legyen végre valami..

Egyébként nem lenne baj, mert O rendszeresen kielégít mindenhogy máshogy is, és én is őt csak arra is szánni kell háromnegyed órát amíg be nem görcsöl a kezem, csak nekem hiányzik ez a része is neha.

2023. okt. 5. 19:55
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Vagy igazából nem kíván, mást képzel el a helyedbe, vagy valami gondja van. Esetleg lehetséges hogy sokat "edgingezett" meg maszturbált és most a markától jobb nincs.
2023. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Es nem értem az előzőnél miért volt könnyebb neki.
2023. okt. 5. 19:58
 6/19 A kérdező kommentje:
Az lehetetlen hogy ne kívánna, de az elképzelhető hogy sokat maszturbált régebben.
2023. okt. 5. 19:59
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is ez van most. Ha nem én mozgok, el sem tudok élvezni. De akkor is keményen meg kell érte dolgozni. Megszoktam a keze. Hiábabmarha jó érzés punciba, más ingert szokott meg a farkam.
2023. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hm, ha gyorslövelő volt, akkor szerintem maszti által gyakorolta az önuralmat edging segítségével és most azért bírja tovább.
2023. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Amúgy meg azt honnan tudod hogy az előzővel hamarabb elment? Ja mert azt mondta...hm. Attól ez nem biztos hogy igaz. Ha meg tényleg így van akkor kérdezd meg tőle mi volt a különbség mert akkor erre tudnia kell értelmes választ adni.


Egyébként meg az is lehet egy megoldás hogy ne kétnaponta csináljátok hanem ritkábban.

2023. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyeskének a logika nem erőssége:)
2023. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!